Rejestracja i weryfikacja konta na Binance

Jeżeli jesteś czytelnikiem naszego portalu, to zapewne zauważyłeś, że według naszej redakcji najlepszą giełdą kryptowalut jest Binance. Dzisiaj rozpoczynamy cały cykl artykułów dotyczący tej platformy. Zaczniemy od podstawowej kwestii, a mianowicie zakładania konta oraz przejścia weryfikacji. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, w której za rączkę przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji na Binance. Tak więc, zaczynajmy!

Rejestracja na Binance

Proces rejestracji na Binance jest bardzo prosty i właściwie sprowadza się do wykonania zaledwie kilku kliknięć myszką. Na tym etapie warto wspomnieć że moment rejestracji możemy wykorzystać do uzyskania dodatkowych bonusów od giełdy (więcej te ten temat w artykule: bonus binance).

W pierwszej kolejności przechodzimy na www.binance.com. W prawym górnym rogu klikamy przycisk Zarejestruj się.

Teraz musimy zdecydować się w jaki sposób chcemy zrejestrować się na Binance. Do wyboru mamy cztery różne opcje:

  • email
  • nr telefonu
  • konto Google
  • konto Apple

Wybieramy jedną z nich, a następnie wpisujemy niezbędne informacje i potwierdzamy regulamin oraz warunki korzystania z giełdy.

Jeżeli wybraliśmy nr telefonu lub email, teraz będziemy musieli odebrać 6 cyfrowy kod, a następnie wpisać go w odpowiednie miejsce. W przypadku emaila, kod ten może trafić do folderu SPAM. Po potwierdzeniu kodu to już wszystko. Właśnie założyłeś konto na Binance (opinie o giełdzie binance – sprawdzisz tutaj).

Niemniej jednak, aby korzystać z Binance musisz jeszcze przejść weryfikację KYC (kiedyś Binance była giełdą bez KYC). Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziesz w kolejnej sekcji.

Weryfikacja konta Binance

Po rejestracji na Binance i zalogowaniu się do swojego konta nie będziesz mógł nic zrobić. Zobaczysz tylko okno jak na poniższym obrazku.

Kliknijmy żółty przycisk „Weryfikuj Teraz”, a następnie wybierzmy swój kraj zamieszkania (w naszym przypadku będzie to Polska). Następnie wypełnijmy pola dot. danych osobowych. Na koniec będziemy musieli zrobić zdjęcie naszego dowodu tożsamości, wykonać selfie twarzy oraz wypełnić krótką ankietę dotyczącą m.in. źródła pochodzenia środków, które będziemy inwestować itd.

Gdy uda Ci się przejść przez ten proces to już wszystko. Binance daje sobie 2 dni na przegląd przesłanych informacji. Niemniej jednak weryfikacja na Binance zwykle trwa krócej i jest finalizowana nawet w ciągu kilku minut. Czasami platforma może poprosić Cię o przesłanie dokumentów, np. rachunku za media, aby potwierdzić Twój adres zamieszkania.

Comments (No)

Leave a Reply