Jak wpłacić środki na Binance?

We wcześniejszym artykule z serii dot. giełdy Binance, przeprowadziliśmy was przez proces rejestracji i weryfikacji konta. Kolejnym krokiem, który musimy wykonać, aby rozpocząć przygodę z kryptowalutami będzie zdeponowanie pieniędzy. W dzisiejszym poradniku wyjaśniamy krok po kroku jak wpłacić środki na Binance różnymi metodami płatności!

Tutaj sprawdzisz: aktualny bonus od Binance

Jak wpłacić środki na Binance kartą?

Najprostszym i najszybszym sposobem na wpłatę środków na Binance jest skorzystanie z karty kredytowej lub debetowej. W tym przypadku środki pojawiają się na naszym koncie natychmiastowo. Niestety wpłata środków na Binance kartą jest obarczona prowizją wynoszącą aż 1,8%. Tak więc, jak wpłacić środki na Binance kartą? Wystarczy, że z górnego menu po prawej wybierzesz Wpłać, a następnie Wpłata Fiat.

wpłata

Następnie wybieramy walutę oraz opcję Karta Bankowa i klikamy Kontynuuj. Jeżeli to Twój pierwszy zakup będziesz musiał dodać kartę. Pamiętaj, że dane karty muszą pokrywać się z danymi podanymi podczas rejestracji. Następnie wpisujemy kwotę, którą chcemy zdeponować, klikamy Kontynuuj, sprawdzamy czy wszystko się zgadza i potwierdzamy transakcje i to tyle! Środki powinny pojawić się w portfelu Binance natychmiastowo.

Jak wpłacić na Binance przelewem bankowym?

Proces wpłaty przelewem bankowym wygląda podobnie jak w przypadku wpłaty kartą. Jedyną różnicą jest to, że wybieramy opcję Przelew Bankowy zamiast Karta Bankowa.

Następnie wpisujemy kwotę i klikamy Kontynuuj. Binance wyświetli dane konta, na które musimy zrobić przelew SEPA. Gdy tylko transfer zostanie zrealizowany środki pojawią się w portfelu Binance.

Opłata transakcyjna w przypadku wpłaty euro wynosi 1 EUR za transakcję. Przelew SEPA jest realizowany w ciągu od 1 do 3 dni roboczych.

Jak wpłacić PLN na Binance?

Powyższe metody nie pozwalają na wpłaty polskich złotówek. Binance daje jednak możliwość dokonywania wpłat w PLN. Musisz jednak posiadać konto w aplikacji neobankowej ZEN. Jeśli go nie posiadasz również kliknij w ten link (konto założysz podczas procesu dokonywania wpłaty).

Następnie postępuj według instrukcji. Jeśli nie posiadasz konta ZEN, Binance poprowadzi Cię przez cały proces za rączkę, a następnie połączy konto ZEN z platformą. Pełny proces wpłat polskich złotówek na Binance opisaliśmy w naszym innym poradniku.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.