TOP 6 kraników Bitcoin

Kraniki Bitcoin to systemy płatności kryptowalut, które są witryną lub aplikacją, która nagradza użytkowników za różnego typu interakcje. Na przykład z reklamami itp.

W zależności od wybranego kranika użytkownicy mogą otrzymywać satoshi (części Bitcoina) za wykonywanie różnych zadań, na przykład przez pewien czas przebywania na stronie internetowej, oglądania wideo, wypełniania captcha, grania w gry lub po prostu klikania określonych obszarów witryny.

Poniżej znajduje się lista najlepszych kranów bitcoinowych wg serwisu bitcoinpl.org, za pomocą których można uzyskać bezpłatne kryptowaluty:

Binance.com (sekcja ucz się i zarabiaj)

Niewielu użytkowników największej giełdy na świecie (binance.com) ma świadomość że giełda daje możliwość zdobywania darmowych kryptowalut. Opcja nie jest ukryta, ale trzeba o niej wiedzieć gdyż giełda specjalnie jej nie promuje.

Chodzi o sekcję „Ucz się i zarabiaj”, którą znajdziemy po kliknięciu ikonę widoczna poniżej:

Kranik binance
Kranik darmowych krypto na binance

Po przejściu do zakładki „Ucz się i zarabiaj” znajdziemy kursy edukacyjne o kryptowalutach. Kurs obejmuje testy za których rozwiązywanie otrzymujemy darmowe kryptowaluty:

darmowe kryptowalut w sekcji ucz się i zarabiaj

Okazje na zdobycie darmowych kryptowalut w kraniku Binance odnawiają się co jakiś czas więc warto zaglądać do zakładki regularnie.


Kranik BTC w Youhodler

Inną opcją na otrzymanie darmowych BTC jest zakładka cloud mining w Youhodler. Platforma daje możliwość otrzymania darmowych bitcoinów za wykonanie prostego zadania (zalogowaniem i klikniecie w zakładce Cloud mining):

Rejestracja do platformy wymaga podania adresu email i hasła, wiec przebiega bardzo szybko. Praktycznie od razu po zalogowaniu dostajemy możliwość wykopania pierwszych BTC. W tym celu wystarczy przejść do sesji Cloud mining, a następnie kliknąć w 2 dostępne kafelki (widoczne na screenie powyżej) i odczekać jakiś czas. Po upłynięciu czasu otrzymujemy darmowe BTC


FreeBitco.in

FreeBitco.in jest regularnie na najlepszych listach kraników Bitcoin, ponieważ ma jeden z najwyższych wskaźników wypłat. Powstał w 2013 roku na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Płatności nie są stałe i różnią się w zależności od użytkownika. Po pierwszej płatności, następne zadanie możesz rozpocząć po godzinie. W międyczasie masz możliwość zwiększenia liczby swoich satoshi w innych grach. Aby aktywować kran, musisz rzucić kostką.

Na stronie organizowane są loterie i konkursy, dzięki którym można wypłacić bezpłatne Satoshi. Witryna zapewnia również nagrodę za przyciągnięcie potencjalnych odbiorców za pomocą linków polecających. Płatności są dokonywane za pośrednictwem portfela kryptowalut, a wypłata środków zajmuje średnio jeden dzień.

Daily Free Bits

Daily Free Bits – ten kranik Bitcoin nie wymaga rejestracji. Wszystko czego potrzebujesz to adres publiczny swojego portfela BTC. Regularnie odwiedzając stronę, użytkownicy otrzymują od 100 do 1200 Satoshi.

Użytkownicy mogą otrzymywać bezpłatne Satoshi co godzinę. W grudniu 2019 r. witryna przeszła na korzystanie z portfela FaucetPay.io. Obsługuje tylko Bitcoin i Ethereum. Podobnie jak w FaucetHub.io, musisz najpierw podać swój publiczny adres portfela, po czym będziesz mógł otrzymywać płatności z kraników bitcoin.

Przewijając stronę w dół, zobaczysz captcha obok niebieskiego przycisku ODBIERZ (Uzyskaj). Ukończ captcha i naciśnij przycisk CLAIM, aby uzyskać satoshi.

Minimalna kwota, którą można wypłacić, to 100 Satoshi.

GetYourBitcoin

GetYourBitcoin to kolejny kranik bitcoin, w którym do działania potrzebujesz tylko adresu portfela BTC. Możesz zdobyć Satoshi co pięć minut, zbierając około 50 Satoshi.

Zakłada się, że w ciągu godziny możesz zarobić 400 Satoshi, co jest całkiem przyzwoitą kwotą. Należy pamiętać, że strona korzysta z podwójnego captcha, dlatego zaleca się wybranie reCaptcha jako pierwszego zadania, a po drugie – kliknij obrazy w wymaganej kolejności.

PentaFaucet

PentaFaucet jest jednym z najstarszych i najbardziej stabilnych kranów bitcoin do tej pory. Tutaj nie potrzebujesz niczego innego niż adres swojego portfela Bitcoin, ogarnij captcha i kliknij przycisk Odbierz, aby otrzymać darmowe satoshi. Użytkownicy mogą otrzymać od 5 do 25 satoshi, a generator satoshi będzie dostępny ponownie 5 minut po poprzedniej płatności.

Witryna działa od ponad 3 lat i wielu uważa ją za najpewniejszą. Minimalna kwota, którą możesz wypłacić, to 20 satoshi, możesz je zdeponować tylko w Faucethub.

Aby przyciągnąć nowych użytkowników, witryna oferuje prowizję za polecenie w wysokości 25%. Strona czatu jest dostępna do dyskusji i rozwiązywania wszelkich problemów, które mogą się pojawić podczas próby uzyskania bitcoinów. Użytkownicy mogą również gromadzić określone kwoty, wypełniając różne oferty w witrynie dostarczane przez firmy zewnętrzne.

BTCClick

BTCClick to jeden z najpopularniejszych kranów bitcoinowych w sieci. Pozwala odwiedzającym zarabiać Satoshi głównie poprzez oglądanie reklam wideo i wykonywanie różnych zadań. Aby korzystać z tej witryny, musisz się zarejestrować, wpisując swój adres e-mail, a następnie ustawić hasło. Proces rejestracji jest jednak krótki i po tej prostej rejestracji możesz od razu zacząć oglądać wideo.

Czas trwania filmu może wynosić od 10 do 60 sekund, a im dłuższy film, tym wyższa nagroda za oglądanie.

Najpierw możesz wyświetlić maksymalnie 20 reklam, a następnie czeka Cię kilka godzin oczekiwania, podczas których powinna pojawić się nowa seria reklam. Minimalna kwota, którą możesz wypłacić, wynosi 0,001 BTC.

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin słynie z ciągłej obecności na wszystkich szczytach kraników bitcoin i jest znany z wysokich i stabilnych płatności.

Witryna nagradza użytkowników Satoshi za oglądanie filmów, wypełnianie ankiet i inne zadania, za które mogą otrzymywać średnio 10 Satoshi co pięć minut.

Jeśli chcesz rozpocząć wykonywanie zadań i zarabiać darmowe monety, musisz się zarejestrować, podając swój adres e-mail.

Możesz wypłacić swoje zarobki dopiero po osiągnięciu limitu 10 000 Satoshi i będziesz musiał zapłacić prowizję. Możesz zwiększyć swój „portfel” bez wycofywania monet przez co najmniej 24 godziny.

UWAGA!!!

  1. Nie spodziewaj się, że będziesz w stanie zarobić 1 BTC za pomocą kraników. To raczej ciekawy i łatwy sposób na zdobycie pewnej porcji darmowego satoshi i sprawdzenie, jak to wszystko działa.
  2. Każdy link w powyższym artykule, prowadzący do kraników jest linkiem referencyjnym.

Comments (No)

Leave a Reply