Jak znaleźć NFT na rynku Binance NFT? 4 sposoby

Binance udostępnia szereg narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc kolekcjonerom i twórcom niewymiennych tokenów (NFT) znaleźć przedmioty lub kolekcje, którymi mogą być zainteresowani. Zaawansowane filtry wyszukiwania i liczne opcje sortowania sprawiają, że rynek Binance NFT jest jednym z najbardziej przyjaznych miejsc do korzystania z NFT.

Podczas gdy sektor NFT przeżywa ostatnio lekką zapaść, a wolumen obrotu w niektórych przypadkach spadł z rekordowych poziomów z początku 2022 roku o ponad 90%, nie powstrzymało to jednak innowacji ani kreatywności. Jest to częściowo odzwierciedlone w wolumenie obrotu na rynku Binance NFT, który wyraźnie ignoruje ogólny trend w branży – wiele z najczęściej handlowanych projektów wykazuje wysoki dwucyfrowy wzrost wolumenu w ostatnim tygodniu.

binance nft 1

Jeśli chcesz inwestować w NFT na Binance (poznaj opinie o Binance), musisz najpierw nauczyć się poruszać po tym rynku i korzystać z narzędzi, które oferuje. Tylko w ten sposób znajdziesz najlepsze możliwe oferty!

4 sposoby na znalezienie NFT na Binance NFT

W poniższych sekcjach przedstawimy kilka sposobów, które mogą pomóc Ci znaleźć NFT przy użyciu różnych kryteriów, począwszy od tematyki i ceny po słowa kluczowe i popularność.

1. Przeglądaj rynek NFT

Po wejściu na Binance NFT, w górnej części strony głównej znajdziesz kilka opcji, które mogą pomóc Ci w nawigacji po rynku. Jeśli masz już pomysł, jakiej NFT lub kolekcji NFT szukasz, możesz ją wyszukać bezpośrednio poprzez pole wyszukiwania. W przeciwnym razie możesz skorzystać z czterech zakładek, które znajdują się obok pola wyszukiwania. Sprawdźmy, do czego są one przeznaczone:

  • Gaming / IGO – Odkryj Initial Gaming Offerings (IGO) i inne cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, które można wykorzystać w różnych grach zasilanych przez NFT
  • Eksploruj – Kompleksowy przegląd NFT i Mistery Boxów, które są notowane lub wkrótce będą notowane na rynku NFT Binance.
  • Statystyki – Poznaj najwyżej notowane kolekcje, NFT, Mystery Boxy i najpopularniejszych twórców
  • Mystery Box – specjalne pudełka zawierające losowe NFT, które są ujawniane dopiero po ich otwarciu.

2. Użyj filtrów

filtry binance nft

Podczas wyszukiwania konkretnej kolekcji NFT lub pojedynczego przedmiotu kolekcjonerskiego NFT istnieje możliwość skorzystania z licznych filtrów. Po pierwsze, musisz kliknąć przycisk „Filtry” znajdujący się w górnej części strony. Spowoduje to otwarcie paska bocznego zawierającego różne filtry, w tym:

  • Rodzaj – Filtruj według zweryfikowanych lub niezweryfikowanych NFT.
  • Status – filtruj według różnych statusów, w tym „Wkrótce”, „Aukcja na żywo”, „Kup teraz” i „Posiada oferty”.
  • Cena – Filtruj według parametrów ceny i monet, które mogą być użyte do zakupu (BNB, BUSD, ETH)
  • Kolekcje – Przeglądaj różne kolekcje NFT, takie jak Super APE, Meta Cyborg i wiele więcej.

Możesz dodatkowo filtrować wyniki, korzystając z opcji sortowania znajdujących się w prawym górnym rogu ekranu. Są to między innymi takie opcje jak „Ostatnio dodane”, „Cena od niskiej do wysokiej”, „Najpopularniejsze” i kilka innych.

Warto zaznaczyć, że za pomocą filtrów możesz znaleźć zarówno NFT, jak i Mystery Boxy. Te drugie posiadają dodatkową opcję filtrowania, „Rzadkość”, która pozwala użytkownikom na wyszukiwanie pudełek o różnych stopniach rzadkości.

3. Śledź tablice wyników, aby znaleźć najbardziej popularne NFT

najlepsze kolekcje NFT

Jeśli chcesz zobaczyć, które NFT są najpopularniejsze skorzystaj z funkcji statysyk. Pokazuje ona kluczowe informacje o najlepiej radzących sobie kolekcjach i najpopularniejszych twórcach.

Funkcja pozwala użytkownikom poznać najlepszych twórców na rynku Binance NFT, zobaczyć najlepsze kolekcje NFT i dowiedzieć się, które NFT są najbardziej pożądane. Ponadto dane mogą być filtrowane według czasu, co pozwala użytkownikom zidentyfikować krótkoterminowe i długoterminowe trendy.

4. Skorzystaj z paska wyszukiwania

szukaj nft

Funkcja wyszukiwania pozwala użytkownikom szybko przesiać tysiące NFT notowanych na Binance. Jest ona szczególnie skuteczna w połączeniu z innymi opcjami filtrowania, które pozwalają użytkownikom znaleźć NFT z określonej kolekcji poprzez zastosowanie filtrów cenowych, statusu i sortowania jednocześnie.

Podobnie jak w przypadku innych funkcji dostępnych na rynku Binance NFT, wyszukiwarka została zaprojektowana tak, że wyświetla wyniki NFT i Mistery Box osobno.

Zrób swoją własną analizę

Oprócz powyższych opcji filtrowania, rynek Binance NFT posiada dodatkowe funkcje, które pozwalają użytkownikom zagłębić się w analityczną stronę handlu NFT. Każda kolekcja NFT posiada dedykowaną zakładkę analityczną, która wyświetla dane dotyczące wolumenu obrotu i średniej ceny, cenę floor (cena minimalna) oraz zakres cenowy.

analityka nft

Comments (No)

Leave a Reply