Najlepsze portfele dla XRP

Ripple to zdecentralizowana sieć transferu pieniędzy typu blockchain, oraz kryptowaluta XRP.

Jako kryptowaluta ma cyfrową monetę / token, który jest używany w transakcjach w sieci blockchain. Monetę tą oznaczono jako XRP.

Tak jak w przypadku większości kryptowalut, inwestor lub kupiec musi wybrać miejsce do ich przechowywania.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze portfela XRP
Nie każdy portfel może obsługiwać token Ripple, XRP. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w Ripple, będziesz musiał dobrze wybrać portfel. Poniżej przedstawiamy niektóre z najważniejszych specyfikacji, które należy uwzględnić przy wyborze portfela dla Ripple XRP:

Portfel musi być kompatybilny z XRP. Przed pobraniem jakiegokolwiek portfela sprawdź jego właściwości i opinie, aby upewnić się, że pozwala on na przechowywanie Ripple.
Twoje kryptowaluty muszą być bezpieczne. Portfel powinien mieć wystarczającą ochronę, aby coiny były bezpieczne przed hakerami. Najlepsze portfele to te, które umożliwiają pełną kontrolę nad kluczami.
Interfejs użytkownika powinien być łatwy w użyciu.
Większość portfeli XRP ma opłatę 20XRP za każdą transakcję.

Poniżej znajdują się najlepsze portfele XRP z uwzględnieniem powyższych czynników:

1. Ledger Nano S

Jest to portfel sprzętowy z wieloma kryptowalutami, który umożliwia przechowywanie monet Ripple XRP. Obecnie kosztuje około 360-400 PLN.

Ten gadżet sprzętowy jest mały i kompaktowy. Wystarczy podłączyć go do komputera za pośrednictwem portu USB. Ma również wbudowany ekran OLED, który pozwala potwierdzić każdą transakcję, bez konieczności podłączania do komputera. Aby sprawdzić i potwierdzić transakcje, ma przyciski boczne.

Portfel posiada zabezbieczenie numerem PIN, które jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo środków.

Tworzy również kopie zapasowe twoich informacji i wymaga, abyś ustawił seed przywracania do odzyskania portfela, na wypadek, gdyby sprzęt został skradziony lub zagubiony.

2. Toast Wallet 

toastwalletlogo
To najlepszy portfel na komputery do przechowywania  Ripple XRP. Jest to portfel typu open source z wersjami dla systemów operacyjnych iOS, Windows, Android, Linux i Mac.

Interfejs użytkownika jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu jest jednym z najlepszych portfeli XRP dla początkujących.

Ten portfel Ripple jest całkowicie darmowy i nie pobiera żadnych opłat za transakcje.

https://www.youtube.com/watch?v=p8VJb88fPMA

3. Abra Wallet

Abra_wallet_logo

Jest to mobilna aplikacja do handlowania kryptowalutami, która zawiera również portfel. Umożliwia handel i przechowywanie XRP.

Jedną z najlepszych cech tego portfela jest to, że pozwala on użytkownikom wymieniać Ripple i je przechowywać.

4. GateHub

gatehublogo

Jest to portfel internetowy z wieloma kryptowalutami, w tym Ripple XRP. Ten portfel znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Ripple.

Jest łatwy w użyciu i oferuje również parę XRP / USD w czasie rzeczywistym.

5. Rippex Wallet

rippexwalletlogo

Ten portfel został zaprojektowany specjalnie dla XRP. Ma wersję mobilną i przeglądarkową.

Comments (No)

Leave a Reply