Binance bonus za rejestrację (2024) – jak otrzymać bonus powitalny

Binance bonus powitalny to dodatkowa opcja przy rejestracji, więc jeżeli jeszcze nie masz konta na giełdzie giełdzie kryptowalut możesz wykorzystać (aktywować kod) dzięki któremu prowizje na giełdzie zostanie obniżona, a także odebrać dodatkowe darmowe kryptowaluty. Giełda Binance oferuje bonus za rejestrację oraz przejście procedury KYC. Jeżeli założysz konto z tego linku do Binance.com i wykonasz kilka prostych kroków, możesz zgarnąć nawet darmowe 100 dolarów! O co w tym wszystkim chodzi? Już wyjaśniamy!

Dodatkowe bonusy na Binance aktywują się po kliknięciu w ten: link z kodem bonusowym

Bonus za rejestrację od Binance na 2023 rok

Na 2023 rok giełda Binance przygotowała ciekawy bonus za rejestrację. Każdy nowy użytkownik, który założy konto na platformie może wykonać proste zadania i w zamian otrzymać do 100 USD zwrotu opłat handlowych. Dodatkowo warto wspomnieć że po zalogowaniu aktywna jest opcja „Ucz sie i zarabiaj”, gdzie możemy otrzymać darmowe kryptowaluty na binance za udział w quizach. O jakie konkretnie zadania chodzi?

  • Jeśli użytkownik przejdzie weryfikację KYC otrzyma 20 USD bonusu bez depozytu, wyłącznie za rejestrację i weryfikację.
  • Po wpłacie 10 dolarów, na jego konto bonusów handlowych trafi kolejne 30 USD.
  • Gdy wykona pierwszą transakcję o wartości 10 USD, będzie mógł cieszyć się kolejnymi 50 dolarami (łącznie 100$).

Należy zauważyć, że środki nie trafią na Twoje konto spot. Po poprawnym wykonaniu początkowych zadań, bonus Binance trafi do Centrum Nagród Binance i stamtąd możesz go odebrać. Co prawda kupony, które otrzymasz obniżają jedynie opłaty transakcyjne. Niemniej jednak pieniądze, które zaoszczędzisz w ten sposób możesz przeznaczyć na zakup większej ilości realnych kryptowalut!

Przejdź na tę stronę aby od razu odebrać bonus: Odbierz (wystarczy klikać w link, a kod zostanie aktywowany automatycznie (jeżeli w drugim kroku rejestracji, pole ID referencyjne jest szare i znajduje się tam 8 cyfrowy ciąg znaków – oznacza że aktualny kod jest aktywny)

Jak odebrać bonus Binance za rejestrację (100$)?

Aby odebrać bonus Binance za rejestrację musisz założyć konto na Binance. Jeśli nadal nie jesteś pewny czy jest to dobre miejsce do handlu sprawdź jakie opinie ma Binance. Jeśli jesteś zdecydowany, wykonaj kilka prostych kroków:

Krok 1: Wejdź na stronę Binance z tego linka (wystarczy kliknąć kod aktywuje się automatycznie, inaczej możesz nie otrzymasz bonusu). Po kliknięciu w link powinna być widoczna informacja o przyznaniu bonusu 100 USDT po rejestracji. Następnie kliknij przycisk rejestracji. Załóż konto postępując według instrukcji, które wyświetla Ci giełda.

binance bonus za rejestrację

Krok 2: Następnie przejdź KYC. Rejestracja i weryfikacja na Binance jest bardzo intuicyjna i w zasadzie niczym nie różni się od zakładania konta na jakiejkolwiek innej platformie. Na tym etapie otrzymasz pierwsze 20 USD bonusu Binance.

weryfikacja wymagana do odebrania bonusa od Binance

Krok 3: Dokonaj wpłaty środków (minimum 10 dolarów), a następnie zawrzyj transakcję o wartości co najmniej 10 USD. W tym momencie dostaniesz kolejne 80 USD nagrody w postaci zniżek na opłaty. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zajrzyj do naszego innego przewodnika: handel na giełdzie Binance.

Dodatkowe bonusy na Binance

Warto wspomnieć że po rejestracji otrzymujemy dostęp do sekcji ucz się i zarabiaj (en.: Play and Earn), gdzie za odpowiadanie na pytania dotyczące kryptowalut, otrzymujemy nagrody w tych kryptowalutach (które oczywiście możemy wymienić na giełdzie).

Sekcję odszukamy po kliknięciu w menu widoczne poniżej:

dodatkowe bonusy na binance - sekcja ucz się i zarabiaj

Podsumowanie

Binance to największa giełda kryptowalut na świecie (opinie o Binance). Oferuje ona ponad przeciętne bezpieczeństwo i posiada ugruntowaną reputację. Co więcej, oferuje bonus za rejestrację, dzięki któremu możesz zyskać nawet 100 dolarów. Odebranie bonusu nie jest trudne. Wystarczy, że założysz konto na platformie, przejdziesz KYC, wpłacisz środki oraz przeprowadzisz pierwszą transakcję.

Do odebraniu bonusów odwiedź sekcję Ucz się i zarabiaj i odbierz darmowe kryptowaluty za quizy.

Co to jest Binance Bonus?

Binance Bonus to program promocyjny oferowany przez platformę Binance, który pozwala użytkownikom zdobywać dodatkowe środki lub korzyści, takie jak obniżone opłaty za transakcje, darmowe tokeny czy cashback.

Jak odebrać bonus od Binance?

Aby zdobyć Binance Bonus, zazwyczaj musisz spełnić określone kryteria, takie jak złożenie depozytu, wykonanie określonej liczby transakcji lub zaproszenie nowych użytkowników do platformy. Zasady różnią się w zależności od rodzaju bonusu.

Czy Binance Bonus ma jakieś ograniczenia?

Tak, bonusy często mają określone warunki, takie jak minimalna kwota depozytu, czas ważności, czy wymagania dotyczące obrotu. Zawsze zapoznaj się z regulaminem przed skorzystaniem z oferty.

Czy mogę wypłacić Binance Bonus?

To zależy od rodzaju bonusu i jego warunków. Niektóre bonusy są wypłacalne po spełnieniu określonych warunków, takich jak minimalny obrót, podczas gdy inne są jedynie środkami handlowymi i nie można ich wypłacić.

Jak otrzymać darmowe krypto na Binance?

Po odebraniu podstawowego pakietu bonusów, przejdź do sekcji Ucz się i zarabiaj gdzie znajdziesz otrzymasz darmowe kryptowalut za odpowiadanie na pytania dotyczące tych kryptowalut.

Comments (No)

Leave a Reply