Co to jest karta podarunkowa Binance i jak jej używać?

Binance Gift Card (karta podarunkowa Binance) może być świetnym narzędziem dla tych, którzy szukają nowych sposobów wykorzystania kryptowalut do różnych celów. Począwszy od prostych transferów aktywów cyfrowych, poprzez podarunki kryptowalutowe, aż po tworzenie nowych modeli biznesowych. Chociaż każdy może otrzymać kartę podarunkową Binance, aby ją utworzyć, trzeba najpierw założyć konto na Binance. Możesz to zrobić tutaj.

Czym jest karta podarunkowa Binance?

Karta podarunkowa Binance to produkt cyfrowy, który umożliwia każdemu wysyłanie kryptowalut bez żądnych opłat. Użytkownicy mogą wysyłać dowolną z setek obsługiwanych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum i wiele stablecoinów. Ponadto mogą też tworzyć karty podarunkowe zawierające obsługiwane waluty fiat

Główną zaletą karty podarunkowej giełdy Binance jest fakt, że nie jest ona ograniczona do użytkowników Binance – może być wysłana do każdego za pośrednictwem poczty elektronicznej lub SMS, a jeśli zakończy się utworzeniem konta na Binance, osoba wysyłająca taką kartę zarabia prowizję za polecenie.

Oprócz transferów wewnętrznych i prezentów, Binance uzupełnia swoją ofertę karty podarunkowej o specjalny program Binance Code Partner dostosowany do partnerów biznesowych. Mogą oni odsprzedawać karty podarunkowe Binance, umożliwiać użytkownikom zakup NFT i innych aktywów cyfrowych za pomocą kodu Binance, a także sprzedawać karty w celu uproszczenia handlu P2P.

Najpopularniejsze artykuły o giełdzie Binance to: darmowy bonus od Binance za rejestrację oraz opinie o Binance.

Jak można użyć karty podarunkowej Binance?

Jak pokrótce wspomnieliśmy powyżej, karta podarunkowa Binance może służyć różnym celom, w tym przekazywaniu kryptowalut, obdarowywaniu prezentami i wspieraniu różnych typów modeli biznesowych. To jednak nie wszystko. Przyjrzyjmy się przypadkom użycia bardziej szczegółowo. Pamiętaj jednak, że to tylko niektóre z zastosowań kart podarunkowych, ponieważ możliwości tak naprawdę ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

  • Wysyłaj kryptowaluty do dowolnego miejsca na świecie z zerowymi opłatami – Jedną z najważniejszych zalet kart podarunkowych Binance jest fakt, że mogą one służyć jako świetne medium do transferów kryptowalut. Użytkownicy mogą zdecydować, ile waluty cyfrowej wysłać, a odbiorca może zrealizować kartę podarunkową bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Z tego powodu karty podarunkowe Binance są świetną opcją dla przekazów pieniężnych. Szczególnie biorąc pod uwagę wysokie opłaty, jakie tradycyjne usługi finansowe pobierają za zagraniczne transfery (np. Western Union).
  • Zachęć swoich znajomych lub rodzinę do świata krypto – Karty podarunkowe Binance mogą być również wysyłane w formie prezentu. Wysłanie takiej karty do kogoś, kto chciałby zainwestować w krypto, ale wydaje się to dla niego trudne, jest świetnym punktem zaczepienia. Ponadto do każdej karty można dołączyć personalizowany motyw oraz wiadomość. Co więcej, gdy odbiorca zrealizuje kartę podarunkową, otwierając nowe konto na Binance, nadawca karty zyska nowego poleconego – a co za tym idzie będzie na nim zarabiał!
  • Nagradzaj swoich pracowników i zautomatyzuj listę płac – Karty Podarunkowe Binance to świetny sposób na nagradzanie pracowników za ich ciężką pracę, dzięki specjalnej funkcji o nazwie Bulk Create. Funkcja ta świetnie nada się w dużych firmach, gdzie tworzenie kart podarunkowych dla każdego członka zespołu z osobna mogłoby być bardzo czasochłonne. Oprócz okazjonalnych bonusów, proces tworzenia kart podarunkowych Binance może być zautomatyzowany. Jest to przydatna funkcja dla spółek, które chcą wypełnić swoje zobowiązania za pomocą kryptowalut. Główną zaletą korzystania z kart podarunkowych do takich celów jest przejrzystość i bezproblemowe śledzenie historii transakcji.

Jak korzystać z karty podarunkowej Binance?

Skoro wiesz już czym jest karta podarunkowa Binance i do czego można ją wykorzystać, przejdźmy do sedna. W tej sekcji wyjaśnimy Ci krok po kroku jak taką kartę stworzyć, wysłać i zrealizować. Najpierw kliknij na ten link, aby otworzyć sekcję kart podarunkowych na Binance.

Jak stworzyć kartę podarunkową Binance?

Proces tworzenia karty podarunkowej Binance jest dość prosty i trwa zaledwie kilka minut. W tym przewodniku pokażemy, jak utworzyć kartę podarunkową w aplikacji mobilnej Binance, jednak proces przebiega praktycznie tak samo podczas korzystania z komputera stacjonarnego.

Krok 1: Po zalogowaniu się na swoje konto Binance, kliknij w przycisk Więcej na ekranie głównym aplikacji.

Krok 2: Po wejściu w menu Usługi, należy przejść wybierając opcję Prezenty i Kampanie, a następnie wybrać Karta Podarunkowa.

Krok 3: W głównym menu karty podarunkowej znajdziesz trzy najważniejsze funkcje, czyli opcje Wyślij, Zrealizuj i Prześlij kryptowalutę. Aby stworzyć kartę podarunkową, naciśnij przycisk Wyślij Prezent.

Krok 4: W górnej części ekranu możesz wybrać spośród różnych szablonów. Wybierz kryptowalutę, której chcesz użyć do stworzenia karty podarunkowej i wprowadź kwotę (możesz użyć środków z portfela Spot lub Finansowania). Kliknij Dalej.

Krok 5: Twoja Karta Podarunkowa została utworzona. Możesz wysłać ją na adres e-mail lub numer telefonu odbiorcy.

Jak zrealizować lub wysłać kartę podarunkową Binance?

Poniżej znajduje się krótki przewodnik krok po kroku pokazujący, jak zrealizować lub wysłać kartę podarunkową Binance.

Krok 1: Wracając do menu głównego karty podarunkowej, naciśnij na opcję Zobacz historię w prawym dolnym rogu. Jeśli chcesz zrealizować kartę podarunkową, możesz to zrobić wybierając opcję „Zrealizuj” obok przycisku „Wyślij prezent”.

Krok 2: Naciśnij na kartę podarunkową, którą chcesz wysłać.

Krok 3: Naciśnij Wyślij i przejdź do wprowadzania danych osobowych odbiorcy (adres e-mail lub numer telefonu).

Krok 4: Jeśli chcesz zrealizować kartę, wybierz opcję Zrealizuj. Potwierdź realizację w wyskakującym oknie.

Krok 5: Gratulacje, udało Ci się zrealizować kartę podarunkową Binance. Raz zrealizowana karta nie może być ponownie wykorzystana.

Jak przelać kryptowalutę?

Możesz również wybrać usługę Prześlij Krypto, jeśli chcesz po prostu przelać kryptowalutę bez korzystania z żadnej z funkcji – takich jak dostosowywany styl szablonu – które sprawiają, że karta podarunkowa jest wyjątkowa. Nadal będziesz korzystać z zerowych opłat transakcyjnych – wykorzystaj więc tą możliwość do realizowania przekazów pieniężnych.

Krok 1: W menu głównym karty podarunkowej, naciśnij na Prześlij Krypto.


Krok 2: Określ kryptowalutę oraz kwotę, którą chcesz wysłać. Możesz wysłać kod do realizacji przelewu przez SMS lub e-mail. Po zakończeniu wyboru, kliknij Generuj kod realizacji, aby zakończyć transfer.

Unikalne szablony!

Jedną z najbardziej unikalnych cech korzystania z kart podarunkowych Binance jest możliwość dostosowania każdej karty za pomocą różnych motywów, począwszy od animacji inspirowanych NFT, po hasła związane z kryptowalutami, takie jak HODL.

Podczas gdy wybrany styl dla karty podarunkowej Binance nie odgrywa żadnej roli w funkcjonalności, może odgrywać ważną rolę podczas przekazywania krypto prezentu.

Rodzaje kart podarunkowych

Binance niedawno wprowadził też kilka nowych funkcji do kart podarunkowych, a konkretniej kilka różnych rodzajów:

  • Karta podarunkowa o stałej wartości – taką kartę możesz kupić za pomocą stablecoina lub waluty fiat. Odbiorca potem może wymienić ją na ponad 270 różnych kryptowalut w dowolnym czasie – czyli w dogodnym dla siebie momencie. Oznacza to, że wymiana następuje po dogodnym kursie – jest on bowiem obliczany w czasie rzeczywistym.
  • Karta Podarunkowa z Cashbackiem – karty oznaczone jako Cashback, oferują zwrot cashbacku osobie kupującej. Np. jeśli kupisz kartę 100 DEGO, otrzymasz dodatkowo 3 tokeny DEGO.
  • Mystery Box – Mystery Box z kartą podarunkową Binance zawiera losowy mnożnik nagrody. Może on wynosić nawet 10 000x opłaty za uczestnictwo. Dla przykładu: jeśli weźmiesz udział zz 1,5 MC, masz możliwość wygrania nawet 4500 MC. Co więcej, jeśli nie uda Ci się wygrać odzyskasz początkowe 1,5 MC.

Podsumowanie

Karta Podarunkowa Binance to wieloaspektowa krypto usługa, która umożliwia użytkownikom Binance wysyłanie kryptowalut bez żadnych opłat. Chociaż sama nazwa może sugerować, że usługa jest przeznaczona wyłącznie do dawania prezentów, w rzeczywistości karty podarunkowe Binance mogą służyć wielu różnym celom, w tym wysyłaniu kryptowalut za granicę bez ponoszenia dodatkowych opłat, automatyzacji wypłat wynagrodzeń. Jedyną rzeczą, która ogranicza nas przy ich wykorzystaniu jest nasza wyobraźnia.

Comments (No)

Leave a Reply