Świąteczna Promocja Swipe i Karty Binance – do 100,000 SXP do Wygrania!

Binance i zespół Swipe przeznaczają w sumie 100,000 SXP na nagrody, aby uczcić wprowadzenie Karty Binance dla użytkowników w regionie EOG oraz nadchodzący okres świąteczny. Uprawnieni użytkownicy będą mieli szansę na otrzymanie SXP, wykonując poniższe zadania.Okres promocji: od 09.12.2020 10:00 (UTC) do 20.12.2020 0:00 (UTC).Pierwszych 5,000 kwalifikujących się użytkowników, którzy przeszli Weryfikację Tożsamości w okresie trwania promocji oraz wykonają 2 poniższe zadania otrzymają 10 SXP.

  • Zadanie 1: Wpłać co najmniej 150 EUR za pomocą opcji dostępnych w Kup Krypto > Depozyt Bankowy > Wpłata Bankowa/Kartą i kup równowartość 150 EUR w krypto poprzez zdeponowane saldo lub kup minimum 150 EUR w krypto za pośrednictwem Karty Kredytowej/Debetowej.

PODWÓJ Swoje SXP NagrodyJeśli pierwszy raz korzystasz z wirtualnej lub fizycznej karty Binance, Twoje nagrody w SXP zostaną podwojone!Korzyści z Karty Binance obejmują

Kup Krypto i przygotuj swoją kartę na Święta już terazZasady i Warunki

  • Promocja jest dostępna tylko dla użytkowników z regiony EOG.
  • Aby kwalifikować się do otrzymania nagród, użytkownicy z wyżej wymienionych jurysdykcji muszą przejść Weryfikację Tożsamości przed wykonaniem zadań.
  • W przypadku zadania 1, użytkownicy są zobowiązani do dokonywania wpłat i transakcji kartą w EUR lub innej europejskiej walucie lokalnej, o wartości 150 euro (lub równowartości w innej walucie).
  • Nagrody SXP zostaną rozdane do portfeli Binance zwycięzców w ciągu 2 tygodni po zakończeniu promocji. Użytkownicy mogą zdobyć swoje nagrody, wybierając Centrum Kont > Portfel > Historia Dystrybucji.
  • Korzystanie z Karty Binance podlega Warunkom Korzystania z Karty Binance Swipe i Umowie Posiadacza Karty.
  • Binance zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany Promocji bądź Zasad Promocji według własnego uznania.

Ostrzeżenie o ryzyku: Handel kryptowalutami wiąże się ze znacznym ryzykiem i może skutkować utratą kapitału. Nie powinieneś inwestować więcej, niż możesz stracić i zawsze upewnij się, że w pełni rozumiesz związane z tym ryzyko. Przed rozpoczęciem handlu weź pod uwagę swoje doświadczenie, cele inwestycyjne i jeśli to konieczne, zasięgnij niezależnej porady finansowej. Twoim obowiązkiem jest upewnienie się, czy możesz korzystać z usług Binance w oparciu o wymogi prawne obowiązujące w Twoim kraju zamieszkania.

zródło:Binance

Comments (No)

Leave a Reply