Jak wypłacić środki z Binance?

Handlujesz kryptowalutami na Binance i chciałbyś zrealizować zyski, a uzyskane środki wypłacić na konto bankowe? W tym przewodniku przeprowadzimy Cię za rękę przez cały proces. W oddzielnych sekcjach wyjaśnimy jak wypłacić z Binance zarówno polskie złotówki (PLN), euro (EUR) jak i funty (GBP). Tak więc zaczynamy!

Jak wypłacić PLN z Binance na konto bankowe

Jeśli chodzi o wypłatę z PLN z Binance na konto bankowe proces jest dość skomplikowany. To dlatego, że aby to zrobić musimy posiadać konto w aplikacji ZEN. Obecnie giełda Binance pozwala na wypłaty złotówek jedynie w taki sposób, jednak możemy to obejść. Wystarczy, że założymy konto na giełdzie Zonda skąd wypłacimy środki bezpośrednio na konto w każdym polskim banku. Tak więc, jak wygląda cały proces?

Krok 1: Wchodzimy na Binance, logujemy się na konto, przechodzimy do zakładki Portfel i klikamy Wypłata.

wypłata środków z binance

Krok 2: Teraz wchodzimy na giełdę Zonda, przechodzimy do zakładki Wpłata, wybieramy kryptowalutę, którą chcemy wypłacić z Binance i kopiujemy adres, na który wyślemy środki.

Krok 3: Po raz kolejny przechodzimy do Binance, wklejamy adres w odpowiednie pole i potwierdzamy wypłatę. Należy pamiętać, aby podczas przesyłania kryptowalut pomiędzy giełdami wybrać odpowiednią sieć. W przypadku pomyłki środki przepadną raz na zawsze.

wypłata złotówek z Binance na konto w banku

Krok 4: Gdy środki dotrą na konto Zonda, przechodzimy do zakładki handlu i wymieniamy je na PLN. Następnie wchodzimy do zakładki Portfele i Wypłata. Wybieramy przelew zwykły, wpisujemy kwotę, numer konta oraz imię i nazwisko. Należy pamiętać, że z konta na które wypłacasz PLN wcześniej musiała zostać dokonana jakakolwiek wpłata. I to w zasadzie tyle! Teraz pozostaje poczekać na realizację przelewu.

wypłata pln zonda

Jak wypłacić EUR z Binance?

Jeśli chodzi o wypłatę EUR z Binance na konto sprawa jest dużo prostsza. Możemy to bowiem zrobić bezpośrednio. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto, przejdziemy do zakładki Portfel, następnie Wypłata i w prawym górnym rogu wybierzemy opcję Wypłać fiat.

jak wypłacić EUR lub GBP z Binance

Teraz wybieramy walutę EUR oraz metodę wypłaty Przelew Bankowy SEPA, a następnie klikamy Kontynuuj.

wypłata SEPA Binance

Dodajemy nowe konto bankowe, które będziemy musieli zweryfikować wysyłając drobną kwotę na konto Binance. Jeżeli mamy już dodane konto wprowadzamy kwotę wypłaty, klikamy Kontynuuj, potwierdzamy transakcję i to tyle! Przelew SEPA powinien dojść na Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych.

jak wyplacic eur z binance

Jak wypłacić GBP z Binance?

Jeżeli chodzi o wypłatę funtów z Binance na konto w banku, niestety nie jest to możliwe. Jedyna opcja wypłaty, z której możemy skorzystać w tym wypadku to wypłata na kartę bankową. Takie rozwiązanie ma sporą wadę, którą jest 1,8% prowizji. Niewątpliwą zaletą jest jednak to, iż środki znajdą się na twoim koncie/karcie natychmiastowo. Aby wypłacić GBP z Binance, podobnie jak w przypadku EUR przechodzimy do zakładki Portfel, a następnie Wypłata i Wypłata Fiat. Wybieramy walutę GBP, opcję Bank Card (nie ma innej możliwości) i klikamy Kontynuuj.

jak wyplacic gbp z binance

Teraz dodajemy kartę, wpisując jej numer, kod CVV itd. Proces wygląda jak podczas robienia każdych innych zakupów w internecie np. na Allegro. Należy pamiętać, że karta musi być powiązana z tym samym nazwiskiem co nasze konto Binance. Po dodaniu karty wpisujemy kwotę i klikamy Kontynuuj. Następnie wyświetlą nam się detale transakcji. Jeśli wszystko się zgadza potwierdzamy realizację przelewu i to tyle! Wypłacone funty powinny znaleźć się na Twoim koncie/karcie natychmiast!

Comments (No)

Leave a Reply