Binance jest to największa giełda kryptowalutowa na świecie. Założona w 2017 roku w Chinach. z siedzibą na Kajmanach. W swojej ofercie posiada największą ilość kryptowalut do wyboru. 

Binance opinie

Jak wiadomo ile ludzi tyle opinii. Jeśli mówimy o Binance, przeważają tu pozytywne opinie, nie bez powodu nazywana jest najlepszą i największą giełdą kryptowalutową na świecie. Chwalona jest za niskie prowizje, bardzo szybkie działanie, czy wysoki poziom bezpieczeństwa. Istnieje także parę opinii negatywnych, z którymi wiele użytkowników zgadza się. Między innymi możemy zauważyć, że najwięcej pretensji jest o support, który odpowiada po bardzo długim czasie, lub zdarza się, że w ogóle nie ma z nim żadnego kontaktu, co doprowadza do irytacji.

Binance prowizje

Binance wpadł na ciekawe rozwiązanie, gdyż wysokość prowizji można sobie obniżyć dzięki używaniu specjalnych Binance Coinów (waluta giełdy). Natomiast jeśli nie posiadamy, w danej chwili BNB to prowizja jest stała i wynosi 0,1% od każdej transakcji, jaką wykonamy. Dlatego warto posiadać BNB i zaoszczędzić na prowizji.

Binance kursy

Jeśli chcemy sprawdzić dany kurs kryptowaluty, należy zalogować się Binance. Następnie kliknąć zakładkę „Rynki”, gdy już to zrobimy, ukaże nam się interfejs, na którym możemy sprawdzać kursy interesującej nas kryptowaluty. Jeśli chcemy się czegoś dowiedzieć, należy kliknąć daną kryptowalute i dostajemy interesujące nas informacje.

Binance giełda

Jest to giełda poświęcona wirtualnej walucie. Jeśli chcemy zarobić, należy poznać zasady działania giełdy. Najważniejsza zasada mówi nam, aby, taniej kupić drożej sprzedać. Jednak warto jest zapoznać się, choć w stopniu podstawowym z działaniem oraz funkcjonowaniem takich portali.

Binance rejestracja

Rejestracja jest bardzo prosta. Wchodzimy na stronę Binance. Klikamy „Zarejestruj się” następnie podajemy adres e-mail, hasło i klikamy „Zarejestruj”. Następnie wchodzimy na adres mailowy klikamy w link aktywacyjny i gotowe. Możemy już zalogować się na swoje konto.

FAQ, najczęściej zadawane pytania

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Binance co to jest?

Binance jest giełdą nastawioną na obrót kryptowalutami. Założona w 2017 roku na Kajmanach. Od kwietnia tego roku jest uznawana za największą na świecie giełdę zajmującą się wirtualnymi walutami.

Jak założyć konto na binance?

Jeśli chcemy zarejestrować się na platformie Binance, należy wejść na stronę giełdy. Klikamy przycisk „Register” znajdujący się w prawym górnym rogu. Wypełniamy specjalny formularz, który nam się ukaże. Wpisujemy adres e-mail hasło i po przeczytaniu regulaminu klikamy przycisk „Register”. Następnym krokiem jest przejście zabezpieczenia antyspamowe zazwyczaj jest to obrazek z puzzlem, który musimy przesunąć na odpowiednie miejsce. Ostatnim już krokiem, jaki trzeba wykonać jest kliknięcie w e-mail aktywacyjny znajdujący się na naszej skrzynce mailowej.

Binance jak działa?

Po utworzeniu konta możemy dokonać logowania. Gdy już to zrobimy możemy przystąpić do działania i inwestowania naszych pieniędzy. Giełda ta nie wymaga weryfikacji, gdyż podstawowe funkcje zdecydowanie wystarczą. Giełda działa tak jak każda inna zawieramy kontrakty sprawdzamy kursy, Najważniejsza zasada, jaką powinniśmy się kierować to tanio kupić drożej sprzedać.

Jak wpłacić pieniądze i przelać środki na binance?

Możemy to zrobić za pośrednictwem karty kredytowej, jeśli nie posiadamy jeszcze żadnej kryptowaluty na tej giełdzie. Odbywa się to w bardzo szybki prosty i wygodny sposób. Dzięki temu od razu po wpłacie środków możemy zacząć działać.

Jak doładować konto binance?

Należy przelać środki na swój portfel Bay. Jest to portfel, który ma za zadanie bezpiecznie przechowywać Twoje tradycyjne waluty i kryptowaluty. Należy przelać je ze swojego portfela Spot, gdyż w tym momencie nie ma możliwości doładować sobie tak jak chcemy konta.

Jak kupować na binance?

Dokonywać zakupu można za pomocą karty kredytowej, jak i przelewem bankowym.

Karta kredytowa:

Gdy jesteśmy już zalogowani na stronie wybieramy przycisk „Kup kryptowaluty”, wybieramy metodę „Karta kredytowa”. Następnie wybieramy jakiej tradycyjnej waluty chcemy użyć, podajemy dane naszej karty płatniczej, wpisujemy adres klikamy „Zapłać teraz”. Zatwierdzamy transakcje i gotowe. Przed zatwierdzeniem możemy zobaczyć także prowizję, jaką ponosimy za zakup interesującej nas kryptowaluty.

Przelew bankowy:

Jeśli chcemy dokonać zakupy należy powtórzyć pierwszy krok, następnie wybrać „Zapłać przez: EUR” ponieważ na tę chwilę niestety nie możemy zapłacić naszą narodową walutą. Po czym klikamy „Depozyt Bankowy”. Wybieramy opcje darmowy Przelew Bankowy SEPA i wpisujemy kwotę. Należy pamiętać o tym, by przy wpisywaniu odbiorcy napisać „Binance” poza tym należy podać konto, z którego będzie przelew oraz imię i nazwisko. Zostało nam tylko zatwierdzić przelew. Gdy transakcja zostanie zakończona po prawej stronie możemy zobaczyć swoje unikalne dane do przelewu. Nie pozostaje nic innego jak zalogować się do naszego banku i dokonać przelewu.

Binance jak kupić bitcoin?

Bitcoina kupujemy w taki sam sposób jak inne kryptowaluty. Wybieramy z listy dostępnych wirtualnych walut BTC. Następnie metodę płatności (przelew bądź karta kredytowa), dokonujemy płatności i mamy już swoje upragnione Bitcoiny w naszym portfelu.

Jak przelać z bitbay na binance?

Wbrew pozorom jest to bardzo prosta operacja do zrobienia. Wchodzimy w menu Binance wybieramy naszą kryptowalute, którą chcemy przelać, klikamy przycisk „Deposit”. W tym momencie powinna wyświetlić się nam nazwa portfela, na który chcemy przelać pieniądze. Kopiujemy ten numer, wchodzimy na portal BitBay wybieramy menu i klikamy „Portfele” wybieramy kryptowalute następnie „Wypłaty” przycisk „Wyślij do” tutaj wklejamy skopiowany numer z Binance. Zostaje nam tylko zatwierdzić cały proces przyciskiem „Wypłać”. Czekamy mniej więcej 20 minut i na naszym koncie Binance powinny się znaleźć nasze kryptowaluty.

Jak wypłacić pieniądze z binance?

Klikamy na ikonę naszego profilu wybieramy opcję „Wypłaty”. Zostaniemy przekierowani do podstrony z wypłatami. Wybieramy kryptowalute, którą chcemy wypłacić. Przepisujemy kod naszego portfela do wpłat. Wybieramy ilość, jaką chcemy wypłacić może być to cała kwota jaką posiadamy. Następnie klikamy przycisk „Wyślij” (Submit). Zostaniemy poproszeni o podanie kodu 2FA, po wpisaniu prawidłowego kodu należy wejść na konto e-mail gdzie znajdziemy link potwierdzająct wypłatę-należy go zatwierdzić. Postępujemy zgodnie z instrukcjami mailowymi. Na samym końcu klikamy „Confirm Withdraw”. I tak o to mamy naszą kryptowalutę wypłaconą.

Jak wypłacić pieniądze z binance na konto bankowe?

Jeśli chcemy wypłacić pieniądze na konto bankowe należy wejść w portfel kliknąć „Portfel Spot”, wybrać opcję wypłata. Wpisać kwotę, jaką chcemy wypłacić i nacisnąć przycisk „Kontynuuj”. Wpisujemy numer Iban odbiorcy i zatwierdzamy, Potwierdzamy informacje o prowizji i przeprowadzanej transakcji. Pozostaje nam przejść weryfikację bezpieczeństwa i na sam koniec nacisnąć żółty przycisk „Wyślij”