Binance nie uznaje już SHIB za aktywo wysokiego ryzyka

Pozycja Shiba Inu wzrasta

Giełda Binance, ogłosiła zamiar wycofania aktywów kryptograficznych SHIB, FXS, TWT i 1INCH ze „strefy innowacji”. Od 18 kwietnia użytkownicy będą mieli do nich pełny dostęp.

Zespół Binance wyjaśnił, że z biegiem czasu wiele projektów udowadnia swoją wartość i spełnia wysokie standardy. Kiedy osiągną ten poziom, giełda wyprowadza ich ze strefy innowacji.

Strefa Innowacji została utworzona we wrześniu 2020 r., aby umożliwić użytkownikom handel nowymi, niestabilnymi aktywami krypto wysokiego ryzyka.

Oceniając aktywa w Strefie Innowacji, Binance dokładnie analizuje tokenomikę i zachowanie projektów kryptograficznych, zwracając uwagę na różne czynniki: zaangażowanie zespołu, wolumen i płynność obrotu, stabilność i bezpieczeństwo sieci, szybkość reakcji na różne zapytania, etyczne zachowanie projektu i jego wkład w ekosystem kryptowalut. Tym samym wycofanie SHIB ze strefy innowacji pozwoli coinowi zająć równe miejsce wśród innych kryptowalut wprowadzanych na giełdę, co świadczy o rosnącej popularności SHIB na rynku kryptowalut.

Binance umieścił SHIB w Strefie Innowacji w maju 2021 roku, dziewięć miesięcy po uruchomieniu. Kryptowaluta SHIB dostała ostatnio wiele pytań od społeczności, zwłaszcza po uruchomieniu wersji beta Shibarium w zeszłym miesiącu. W 2022 roku twórcy coina Shiba Inu ogłosili wprowadzenie na rynek własnego stablecoina SHI oraz tokena nagradzającego TREAT, który według twórców będzie szeroko stosowany w ekosystemie Shiba Inu.

Comments (No)

Leave a Reply