Robert Kiyosaki przewiduje, że Bitcoin wzrośnie do 120 000 $ w 2024 roku

BTC po 120 000 $ w 2024 roku?

Autor bestsellerów i przedsiębiorca Robert Kiyosaki przewidział „śmierć” dolara amerykańskiego i wzrost ceny pierwszej kryptowaluty do 120 000 USD w przyszłym roku.

Według niego, 22 sierpnia kraje BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, RPA) zaprezentują w RPA kryptowalutę opartą na złocie.

Dolar amerykański umrze. Biliony dolarów wrócą do domu. Inflacja gwałtownie wzrośnie. Kup złoto i srebro. Bitcoin osiągnie 120 000 dolarów w przyszłym roku” – napisał Kiyosaki.

Szczyt BRICS odbędzie się w RPA w dniach 22-24 sierpnia. Jednym z jej głównych tematów będzie odrębna waluta w handlu między krajami unii. Jak napisał Forbes , szefowa Banku Centralnego Federacji Rosyjskiej Elwira Nabiullina nazwała inicjatywę godną uwagi, ale trudną do zrealizowania.

To nie pierwszy raz, kiedy Kiyosaki zachęca subskrybentów do wybrania alternatywnych opcji inwestycyjnych. We wrześniu 2022 roku przewidział „największy krach w historii”, a w październiku zarekomendował zakup pierwszej kryptowaluty i innych aktywów cyfrowych na tle rosnącego kursu.Karmiony.

W lutym 2023 roku przedsiębiorca przewidywał , że Bitcoin wzrośnie do 500 000 USD do 2025 roku i nazwał to najlepszym ubezpieczeniem w niestabilnych czasach, ale ostrzegł przed zmiennością aktywów.

Przypomnijmy, że w marcu Kiyosaki wezwał do zakupu cyfrowego złota i metali szlachetnych przed „rozpadem” w związku z problemami z amerykańskimi bankami. Przedsiębiorca powtórzył swoje rekomendacje w kwietniu i maju.

Comments (No)

Leave a Reply