ChatGPT obliczył potencjał inwestycyjny memtokenów DOGE, SHIB i PEPE

Czy memtokeny dadzą jeszcze zarobić?

ChatGPT przewidział możliwość długoterminowej atrakcyjności inwestycyjnej tokenów memów, jeśli takie aktywa znajdą poważniejsze praktyczne zastosowanie.

Tym razem chatbot został poproszony o ocenę potencjału inwestycyjnego największych memtokenów DOGE, SHIB i PEPE. System sztucznej inteligencji ogłosił, że przyszłość Dogecoin, Shiba Inu i PepeCoin tkwi w potencjale szybkiego wzrostu cen i możliwości wykorzystania w inicjatywach społecznych.

AI stwierdziło, że ze względu na swoje połączenie z memami internetowymi i społecznościami profilowymi, tokeny te często wykorzystują viralowe trendy internetowe i te same memy, aby wzbudzić zainteresowanie, a także stworzyć poczucie przynależności i jedności wśród fanów.

DOGE jest wspierany przez Elona Muska, SHIB to siła trendu i społeczność SHIB ARMY, a PEPE szturmem podbił świat, wykorzystując popularność memu Pepe the Frog. ChatGPT twierdzi, że DOGE, SHIB i PEPE pozostaną atrakcyjne w krótkim okresie.

Długookresowa prognoza przyszłości jest jednak niemożliwa, ponieważ zależy ona od wielu czynników losowych. „Ważne jest, aby zrozumieć, że memtokeny są definiowane przez handel spekulacyjny i szum, a nie przez fundamentalną wartość lub użyteczność. Ich ceny mogą być bardzo zmienne i podlegać znacznym wahaniom w zależności od trendów w mediach społecznościowych, rekomendacji celebrytów lub działań społeczności online. Ta kategoria aktywów cyfrowych może utrzymać długoterminową atrakcyjność inwestycyjną tylko wtedy, gdy jest szeroko stosowana w praktyce” – uważa ChatGPT.

Analizując dpowiedzi udzielone przez ChatGPT, badacze krypto doszli do wniosku, że pomimo wzrostu wartości, znacznej uwagi i tworzenia grup zwolenników, długoterminowa trwałość i znaczenie memtokenów w branży kryptowalut nie jest jasne. Dlatego inwestowanie w takie aktywa powinno być prowadzone z ostrożnością, traktując je jako krótkoterminowe inwestycje spekulacyjne wysokiego ryzyka.

na podstawie: https://cryptopotato.com/we-asked-chatgpt-what-is-the-future-of-meme-coins-like-doge-shib-and-pepe-heres-the-answer/

Comments (No)

Leave a Reply