Anonymous wydają token Anon Inu „aby walczyć z Chinami i Elonem Muskiem

”Grupa hakerów Anonymous opublikowała wideo, w którym ogłosiła, że ​​będzie prowadzić „wojnę memów” przeciwko Elonowi Muskowi oraz „wojnę o kryptowaluty” przeciwko Chinom przy użyciu nowego tokena Anon Inu.

Anonymous opublikowali nowy film o prohibicyjnej polityce chińskiego rządu wpływającej na górników i branżę kryptowalut, a także o planach wprowadzenia przez Chiny cyfrowego juana. Hakerzy twierdzą, że te czynniki spowodowały niestabilność bitcoina. Film wspomina również założyciela SpaceX i miliardera Tesli Elona Muska. „Chiny były tak atrakcyjnym miejscem dla górników, ponieważ energia elektryczna była bardzo tania, zwłaszcza w odległych regionach, w pobliżu elektrowni wodnych. Do niedawna Chiny chętnie pozwalały górnikom działać w tym kraju, ale teraz rząd planuje uruchomić swój cyfrowy juan i nie pozwala już na używanie konkurencyjnych walut w swoich granicach”- mówią hakerzy. Anonim mówi, że zamierza użyć własnego tokena DeFi Anon Inu, aby walczyć z Muskiem w „wojnie memów” i walczyć z Chinami w „wojnie o kryptowaluty”.

„Dlatego cena BTC drastycznie spadła w maju: górnicy w Chinach zostali zmuszeni do relokacji, co oznacza, że ​​musieli sprzedać dużo swoich monet, aby pokryć koszty. Ta presja sprzedażowa wywołała ruch spadkowy na rynkach. Podczas gdy chińskie represje skupiły się w szczególności na Bitcoinie, wpłynęło to negatywnie na cały rynek kryptowalut, ponieważ każdy zasób kryptograficzny nadal podąża trajektorią BTC.

Anonymous twierdzą, że wypuścili nowy token DeFi, Anon Inu, aby przeciwdziałać Chinom i Elonowi Muskowi. Posiadacze tokenów Anon Inu będą regularnie otrzymywać darmowe tokeny, NFT i inne nagrody. Hakerzy przekażą również część swoich dochodów schroniskom dla psów. W maju grupa hakerów Anonymous opublikowała wideo oskarżające prezesa Tesli o jego tweety, które wstrząsnęły rynkami kryptograficznymi i „zrujnowały życie” właścicielom kryptowalut.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.