Cena Memecoina Bonk wzrosła w wyniku notowań na Binance i Coinbase

Binance i Coinbase listują BONK

Po tym, jak giełdy kryptowalut Binance i Coinbase ogłosiły notowanie Bonk, cena memecoina podwoiła się. A w ciągu dwóch miesięcy cena tokena wzrosła o ponad 10 000%. W ciągu zaledwie jednego dnia cena Bonka wzrosła o ponad 90%, a kapitalizacja tokena osiągnęła 1,75 miliarda dolarów.

W ciągu miesiąca cena monety wzrosła o 100%, a od października – o 10 000%. Obecnie Bonk zajmuje 43. miejsce na liście największych aktywów kryptograficznych. Wczoraj, 14 grudnia, giełda kryptowalut Coinbase dodała handel tokenami, a 15 grudnia moneta została wystawiona na giełdę Binance.

tradingview

W szczególności Binance dodało pary BONK/USDT, BONK/FDUSD i BONK/TRY. Innym czynnikiem, który może mieć wpływ na cenę Bonk, może być jego powiązanie z Solaną. SOL obecnie nabiera tempa i zamierza rzucić wyzwanie dominacji Ethereum.

Niedawno współzałożyciel Solany, Anatolij Jakowenko, opowiadał, jaktrudno było zainteresować inwestorów na wczesnych etapach rozwoju projektu. Fundusze venture capital uznały ideę ekosystemu za całkowicie daremną.

Comments (No)

Leave a Reply