Benjamin Cowen: Cena ADA może spaść do 0,13 USD

Cardano przed dołkiem?

Założyciel Into The Cryptoverse zasugerował, że wartość aktywów kryptograficznych Cardano może spaść o ponad 50% w najbliższym czasie.

Benjamin Cowen podzielił się swoimi spekulacjami ze swoimi obserwatorami na Twitterze. Analityk zbudował argumentację na danych analizy technicznej, prezentując wykres ilustrujący przewidywany kierunek ruchu ceny ADA w stosunku do bitcoina.

Cowen zauważył, że jego prognoza wykorzystuje model, który odzwierciedla dane historyczne dotyczące ceny rynkowej ADA, począwszy od 2018 roku. A te dane tworzą linię trendu. Na ich podstawie analityk zasugerował, że w ciągu najbliższych pięciu do sześciu tygodni aktywa kryptograficzne mogą powtórzyć zachowanie, które zaobserwowano w trzecim kwartale 2019 roku.

Kryptowalutowi eksperci nie zgodzili się jednogłośnie z prognozą Benjamina Cowana dotyczącą możliwego spadku kursu walutowego, jednak zgodzili się, że jego analiza jest alarmującym sygnałem dla wszystkich, którzy zainwestowali w altcoiny.

Strach przed kryptowalutowymi inwestorami jest podsycany przez plotki, które wyciekły do ​​sieci, że Robinhood i zbankrutowany kryptowalutowy pożyczkodawca Celsius zamierzają sprzedać jednocześnie wszystkie aktywa użytkowników nominowane w ADA. Wpływy mogą wynieść setki milionów dolarów, co negatywnie wpłynie na wartość rynkową aktywów kryptograficznych.

Comments (No)

Leave a Reply