Właściciel OnlyFans inwestuje zyski w Ethereum

Pieniądze z OnlyFans w Ethereum

Właściciel brytyjskiej usługi subskrypcji treści dla dorosłych OnlyFans zarobił prawie pół miliarda dolarów po tym, jak przychody firmy w 2022 roku po raz pierwszy przekroczyły 1 miliard dolarów.

Mieszkający w USA Ukrainiec Leonid Radwinski, który kupił firmę w 2018 r., od początku ubiegłego roku zarobił około 485 mln dolarów – jak wynika ze sprawozdań złożonych w Companies House w związku ze wzrostem popytu na usługi oferowane przez tę spółkę, które skupiają się głównie na materiałach dla dorosłych.

W swoich rachunkach firma podała, że ​​zainwestowała część swojego kapitału w kryptowalutę Ethereum.

Sprzedaż za rok wzrosła o 17% do 1,1 miliarda dolarów, podczas gdy zysk przed opodatkowaniem wzrósł w tym okresie o 21% do 525 milionów dolarów.

OnlyFans zbiera około 1 funta za każde 4 funty zarobione przez twórców treści na swojej platformie. Niektórzy twórcy treści dla dorosłych zarobili na tej witrynie miliony, w tym jedna twórczyni, która powiedziała, że zarobiła na platformie ponad 4 miliony funtów, a część dochodów przeznaczyła na inwestycje w konkurenta.

Eliza Rose Watson, gwiazda OnlyFans, wzbudziła ostatnio kontrowersje po tym, jak umieściła plakaty przedstawiające modelkę w staniku na billboardach w Harrow, Tottenham, Lambeth i Edgware, co według niektórych mieszkańców było nieodpowiednie do oglądania dla dzieci. Jednak wczoraj brytyjski organ regulacyjny ds. reklamy orzekł, że zdjęcie nie ma charakteru jawnie seksualnego i nie uprzedmiotawia kobiet.

Comments (No)

Leave a Reply