Wersja beta Shibarium już w tym tygodniu

Shibarium czy shitarium?

Shibarium Tier 2 Scaling Solution zostanie udostępnione jako publiczna beta w tym tygodniu. Rejestracja do testu zostanie otwarta w ciągu kilku dni.

Shibarium to warstwa druga (L2) na Ethereum. Transakcje w nim odbywają się poza łańcuchem. Dzięki tej infrastrukturze użytkownicy uzyskują szybsze i co najważniejsze tańsze transakcje.

Według twórców nowy system koncentruje się na rozwiązaniach gamingowych i NFT. Witryna ma stać się „płótnem” dla wielu autorów, którzy szukają prostego i wygodnego zestawu narzędzi do tworzenia aplikacji.

Shibarium może być również niezbędnym impulsem do przeniesienia projektu Shiba Inu na wyższy poziom. Teraz to nic więcej niż meme coin, ale, co trzeba przyznać z imponującą społecznością i wysoką kapitalizacją.

Zapowiedź nowego projektu zespołu Shiba Inu pojawiła się jeszcze w styczniu. A teraz, kilka miesięcy później, na stronie Shibarium Network pojawiła się informacja o zbliżającej się premierze .

Niestety, nie ma dokładnej daty uruchomienia wersji beta. Twórcy poradzili zainteresowanym, aby uważnie śledzili społeczność w sieciach społecznościowych, aby nie przegapić linku rejestracyjnego.

Każdy może wziąć udział w teście. Przypomnijmy, że Shibarium ma umożliwiać tworzenie szybkich, niedrogich i skalowalnych aplikacji.

Na tle zapowiedzi nadchodzącej premiery, kurs BONE skoczył w ciągu ostatniego dnia o 14,3%. Wcześniej twórcy stwierdzili, że zasób będzie służył jako token zarządzania w nowym projekcie. Teraz BONE jest warty w około 1,74 USD.

Comments (No)

Leave a Reply