Zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej Chrisa Cornella zostaną sprzedane jako NFT

Zdjęcia zmarłego w 2017 roku lidera grupy Soundgarden Chrisa Cornella mają zostać wybite i sprzedane w ramach nowego dropu NFT, który rozpocznie się 5 sierpnia.

NFT „The Last Session” zostały zrobione przez fotografa Randalla Slavina w 2017 roku, tuż przed śmiercią wokalisty Soundgarden . Po śmierci muzyka Slavin zatrzymał te zdjęcia zamiast je publikować i z niedawną fascynacją NFT postanowił je wybić z błogosławieństwem wdowy po Cornellu , Vicky Cornell .

„Randall jest jak rodzina” – powiedziała Vicky Cornell w oświadczeniu dla Rolling Stone . „Jestem bardzo wdzięczna, że ostatnią sesję zdjęciową Chrisa wykonał nie tylko niesamowity fotograf, ale także prawdziwy przyjaciel.

„Chris był potężną, piękną osobą i kimś, z kim miałem szczęście pracować i jestem bardzo podekscytowany uwiecznieniem tych obrazów jako NFT” – dodał Slavin.

W ten czwartek (5 sierpnia) o 12N ET zostaną wylicytowane dwa NFT za pośrednictwem Cryptograph .

Procent przychodów z dwóch sprzedaży NFT zostanie przekazany Phoenix House , organizacji non-profit zajmującej się odwykiem narkotykowo-alkoholowym, którą Cornell wspierał w przeszłości.

brak komentarzy

zostaw odpowiedź