Vitalik Buterin na chwilę „podkręcił” BITCOIN o 70%

HarryPotterObamaSonic10Inu (BITCOIN) wzrósł o 70%

Memecoin HarryPotterObamaSonic10Inu (BITCOIN) wzrósł o 70% po tym, jak współzałożyciel Ethereum Vitalik Buterin poprawił w swoim eseju nieścisłość dotyczącą tokena.

31 stycznia użytkownik X pod pseudonimem digitalartchick napisał, że Buterin błędnie nazwał kryptowalutę memową oszustwem.

Obudziłem się, gdy nazwałeś jedną z moich ulubionych monet oszustwem. Niezależnie od tego, jakie są Wasze przemyślenia na temat memecoinów i bez wdawania się w filozoficzną debatę, po prostu jesteście w błędzie” – podkreślił.

2 lutego Buterin odpowiedział na post i ogłosił, że nieścisłość została poprawiona. W komentarzu do notatki przeprosił „za zamieszanie” i dodał, że BITCOIN nie jest oszustwem.

Po opublikowaniu odpowiedzi kurs tokena natychmiast wzrósł z 0,042 dolara do 0,0075 dolara – czyli prawie 70%. Notowania szybko jednak skorygowały się do poziomu 0,051 dolara.

Broniąc BITCOINA, użytkownik przypomniał również, że społeczność projektu pomaga budować studnie dla Nigeryjczyków i sponsoruje lokalną dziecięcą drużynę piłkarską.

Wcześniej Buterin opublikował esej „The End of My Childhood” , poświęcony jego 30. urodzinom, w którym wspominał swoją drogę jako programisty Ethereum i zastanawiał się nad przyszłością blockchainu.

Comments (No)

Leave a Reply