TradingView integruje transakcje spot na OKX

Giełda OKX zintegrowana z platformą TradingView

OKX, popularna giełda kryptowalut, ogłosiła, że teraz obsługuje operacje spot na platformie TradingView, ułatwiając użytkownikom handel na rynku spot i futures. Firma poinformowała o tej integracji poprzez wpis na Twitterze, zaznaczając, że dzięki nowym funkcjom, użytkownicy będą mogli zarządzać transakcjami i wykonaniem zleceń na instrumentach spot i pochodnych bezpośrednio z TradingView.

Integracja jest możliwa do przeprowadzenia poprzez prosty proces, który wymaga jedynie kilku kliknięć. OKX nie jest pierwszą giełdą, która podjęła taką decyzję – wcześniej giełda Binance również połączyła się z TradingView, umożliwiając swoim klientom handel zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikację.

Rok 2023 jest okresem intensywnego rozwoju dla OKX. W maju firma ubiegała się we Francji o status dostawcy usług zasobów cyfrowych (DASP), a w tym tygodniu uruchomiła handel kryptowalutami w Hongkongu, oferując handel 16 różnymi tokenami, w tym BTC, ETH, SOL, DOT, UNI, LTC, USDC, USDT i innymi. Jednak nie wszystkie wiadomości były pozytywne w ostatnim czasie – w marcu pojawiły się informacje, że OKX wycofuje się z rynku kanadyjskiego.

Comments (No)

Leave a Reply