Token Worldcoin wzrósł o 20% w ciągu kilku godzin

Worldcoin rośnie podczas gdy inne altcoiny lekko w dół

13 listopada cena rodzimej monety projektu Worldcoin (WLD) Sama Altmana wzrosła w ciągu kilku godzin z 1,87 dolara do 2,26 dolara – o 20%.

5-minutowy wykres WLD/USDT giełdy Binance. Dane: TradingView .

Sądząc po wykresie, wzrostowi towarzyszy wzrost wolumenu obrotu.

Wskaźnik siły względnej dotarł do granicy strefy wykupienia, ale jej nie przekroczył.

Według CoinGecko kapitalizacja rynkowa WLD wzrosła z 215 milionów dolarów do 241 milionów dolarów. Dzienny wolumen obrotu osiągnął 76,6 miliona dolarów.

Wzrost monety nastąpił na tle ogólnej stagnacji na rynku. W ciągu ostatnich 24 godzin ceny prawie wszystkich wiodących aktywów pozostały praktycznie niezmienione.

Pozytywne wyniki tej kryptowaluty mogą wynikać z dodania obsługi języków azjatyckich, w tym koreańskiego, chińskiego uproszczonego, hindi i japońskiego.

Jak podała firma w oświadczeniu, po uruchomieniu Worldcoin Asia stała się jednym z największych rynków projektu. W momencie publikacji w regionie utworzono około 1,4 miliona kont.

Główny produkt startupu, protokół World ID, opiera się na dowodach o wiedzy zerowej. Jest to narzędzie, które pozwala ludziom uwierzytelnić się za pomocą danych biometrycznych lub numeru telefonu.

Wcześniej Altman przyznał, że Worldcoin miał problemy. Stwierdził, że wyzwaniem pozostają procesy operacyjne i przezwyciężanie oporu wobec gromadzenia danych biometrycznych.

Comments (No)

Leave a Reply