Coinbase zamyka program pożyczkowy

Coinbase Borrow w trakcie zamykania

Program Coinbase Borrow umożliwiał klientom największej amerykańskiej giełdy otrzymanie pożyczek do 1 miliona zabezpieczonych aktywami kryptograficznymi.

Klienci z aktywnymi pożyczkami będą musieli spłacić zadłużenie do 20 listopada. Zgodnie z ogłoszeniem na stronie internetowej Coinbase, giełda kryptowalut prosi pożyczkobiorców o spłatę salda pożyczki w ciągu najbliższych czterech miesięcy.

Po 20 listopada wszystkie konta klientów z niespłaconymi pożyczkami zostaną spłacone poprzez sprzedaż zabezpieczenia w kryptowalucie w celu pokrycia pełnej należnej kwoty. W przypadku przymusowej likwidacji giełda zastrzega sobie prawo do pobrania 2% opłaty transakcyjnej od pożyczkobiorców, którzy nie spłacają pożyczek w terminie.

Regularnie oceniamy nasze produkty, aby upewnić się, że priorytetowo traktujemy oferty, którymi nasi klienci są najbardziej zainteresowani. Po długich rozważaniach podjęliśmy decyzję o likwidacji Coinbase Borrow” – podała giełda kryptowalut w oficjalnym oświadczeniu.

O zamknięciu Coinbase Borrow po raz pierwszy mówiono dwa miesiące temu. Na początku maja giełda ogłosiła, że ​​10 maja będzie ostatnim dniem, w którym klienci będą mogli otrzymać pożyczki w ramach programu.

Giełda kryptowalut Coinbase umieściła program pożyczkowy Coinbase Borrow jako łatwy sposób na umożliwienie zamożnym inwestorom kryptograficznym dostępu do gotówki bez sprzedawania ich zasobów kryptograficznych.

Wcześniej największa amerykańska giełda kryptowalut Coinbase ogłosiła zawieszenie swoich usług do stakingu w Kalifornii, New Jersey, Południowej Karolinie i Wisconsin.

Comments (No)

Leave a Reply