OpenAI uruchomił ulepszoną wersję biznesową ChatGPT

Lepszy ChatGPT

OpenAI Sama Altmana ogłosiło uruchomienie sieci neuronowej ChatGPT Enterprise, szybszej, bezpieczniejszej i wydajniejszej wersji chatbota dla klientów korporacyjnych.

Narzędzie oferuje nieograniczony dostęp do dwukrotnie większej wydajności GPT-4, która przetwarza do 32 KB danych lub 24 000 słów na jedno żądanie.

Liczba ta jest około czterokrotnie wyższa niż w przypadku standardowej wersji.

ChatGPT Enterprise poprawia również standardy bezpieczeństwa i prywatności. Narzędzie nie wykorzystuje danych OpenAI do uczenia swoich modeli językowych i jest zgodne z SOC 2, korporacyjnym standardem kontroli systemów i organizacji.

Według twórców nowy produkt został wprowadzony na rynek po „bezprecedensowym popycie” na ChatGPT. Twórcy zauważyli, że z chatbota korzysta 80% firm z listy Fortune 500.

„[Firmy] integrują ChatGPT, aby komunikować się wyraźniej, przyspieszać zadania związane z kodowaniem, szybko znajdować odpowiedzi na złożone pytania biznesowe, pomagać w pracy twórczej i nie tylko” – powiedział OpenAI.

Ponadto firma zajmująca się sztuczną inteligencją pracuje nad „samoobsługowym narzędziem biznesowym”, które może uczyć się na danych specyficznych dla organizacji.

Przypomnijmy, że w okresie od maja do czerwca globalny ruch ChatGPT spadł o 10% , a liczba unikalnych użytkowników – o 5,7%.

W lipcu programiści wypuścili nową wtyczkę do płatnej wersji chatbota, która może analizować dane, tworzyć kod w Pythonie, budować wykresy i rozwiązywać problemy matematyczne. Sieć neuronowa była w stanie naukowo obalić teorię „płaskiej ziemi”.

OpenAI ogłosiło później wydanie aplikacji ChatGPT na Androida.

Comments (No)

Leave a Reply