OKX zdelistuje wszystkie private coiny

Na początku stycznia giełda OKX usunie z handlu anonimowe kryptowaluty

Decyzja dotyczy 11 aktywów cyfrowych, w tym Dash (DASH), Monero (XMR), Zcash (ZEC) i Horizen (ZEN). W sumie OKX usunie z listy 20 par handlowych do 5 stycznia.


Aby utrzymać solidne środowisko transakcji spot, stale monitorujemy wyniki wszystkich notowanych par handlowych i regularnie sprawdzamy ich kwalifikacje do notowań. W oparciu o opinie użytkowników i wytyczne OKX dotyczące usuwania/ukrywania tokenów OKX usuniemy z listy kilka par handlowych, które nie spełniają naszych kryteriów” – wyjaśniła firma.

27 grudnia OKX zablokowało możliwość dokonywania wpłat w FSN, ZKS, CAPO, CVP, XMR, DASH, ZEC i ZEN. Wypłata tych tokenów możliwa jest do 5 marca.

W 2021 roku okazało się, że giełda Kraken Bitcoin przestanie handlować XMR w Wielkiej Brytanii. W tym samym czasie Bittrex przestał wspierać Monero, Dash i Zcash .

Wcześniej platforma ShapeShift wycofała XMR, DSH i ZEC. Firma uzasadniła swoją decyzję możliwymi problemami z organami regulacyjnymi.

Dla przypomnienia, we wrześniu HTX (dawniej Huobi) zaprzestał handlu DASH, XMR, ZEC i niektórymi innymi monetami zapewniającymi prywatność.

Comments (No)

Leave a Reply