Niska sprzedaż smartfona Saga

Szef Solana potwierdził słabą sprzedaż smartfona SAGA

Od premiery sprzedano około 2200 smartfonów Saga, ale aby zbudować bazę użytkowników, konieczne jest zwiększenie tej liczby do 25 000–50 000. O tym poinformował współzałożyciel Solany Anatolij Jakowenko w podcaście Unchained .

Mówił także o trwającym szkoleniu ekspertów merytorycznych, którzy przygotowują się do potencjalnej premiery nowych modeli smartfonów.

Solana Labs wprowadziła Sagę w czerwcu 2022 r . Funkcjonalność Web3 jest zintegrowana ze sprzętem i oprogramowaniem telefonu , dzięki czemu można go używać jako portfela sprzętowego.

https://unchainedcrypto.com/podcast/anatoly-yakovenko-on-solanas-astounding-recovery-and-its-future-plans/

Na pytanie o klasyfikację tokena SOL jako zabezpieczenie z zewnątrzSEKJakowenko odpowiedział, że nie otrzymał bezpośrednich oskarżeń ze strony regulatora. Obecna sytuacja w mniejszym stopniu zależy od firmy, dlatego Jakowenko czeka na działania Kongresu USA.

Według kierownika projektu, pomimo dobrych wyników SOL w 2023 r., w ekosystemie Solana nie odnotowano odpowiedniego wzrostu liczby aktywnych deweloperów. W ramach projektu udało się jednak wyeliminować problemy związane z awariami sieci i brakiem dostawców.

Wcześniej Yakovenko pozwolił na wykorzystanie Ethereum jako rozwiązania drugiej warstwy dla Solany. Dzięki współpracy technicznej właściciele aktywów w potencjalnej sieci L2 „będą mieli gwarancje nieskończoności i będą mogli powrócić do protokołu nawet w przypadku podwójnych wydatków”.

Comments (No)

Leave a Reply