Inwestor NFT przypadkowo spalił token CryptoPunk o wartości 135 000 USD

Błąd o wartości ponad 584000 PLN

Kolekcjoner Brandon Riley, przypadkowo spalił token CryptoPunk o wartości 77 ETH (około 135 000 $). NFT jest nie do odzyskania.

W tweecie, Brandon Riley, napisał, że token CryptoPunk #685, wart około 135 000 $, został bezpowrotnie utracony po przypadkowym wysłaniu na adres zniszczenia.

Dzisiaj, próbując zapakować CryptoPunk #685, przypadkowo go spaliłem„.

Byłem tak skupiony na dokładnym przestrzeganiu instrukcji, że popełniłem błąd, niszcząc jedną trzecią mojej fortuny w jednej transakcji” – napisał Riley.

Według Rileya planował użyć CryptoPunk #685 jako „wieczystego zabezpieczenia” i zabezpieczyć przyszłe wnioski o pożyczkę.

Jednak przy próbie stworzenia portfela proxy zrobił coś nie tak i po wejściu do umowy automatycznie otrzymał adres, który domyślnie był adresem do spalania aktywów.

Dokładnie postępowałem zgodnie ze wszystkimi instrukcjami„. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​nie mając doświadczenia z takimi umowami, nie powinienem był próbować tego robić sam – napisał Riley na Twitterze.

Komentując wydarzenie w mediach społecznościowych, społeczność kryptowalutowa jednogłośnie zgodziła się, że skomplikowane instrukcje i mylący interfejs użytkownika większości ekosystemów krypto stale narażają inwestorów na ryzyko utraty środków.

Comments (No)

Leave a Reply