Arthur Hayes: „Kupiłem SOL, mimo że to tylko memecoin”

Solnana to memecoin wg Hayesa

Były dyrektor generalny giełdy kryptowalut BitMEX Arthur Hayes powiedział, że choć nie lubi Solany, to i tak kupił monety, których cena ostatnio gwałtownie wzrosła.

Początek czwartego kwartału 2023 roku upłynął pod znakiem szybkiego wzrostu wartości kryptowaluty Solana, która dynamicznie nabiera tempa i ma zamiar rzucić wyzwanie dominacji Etheru.

Od momentu osiągnięcia minimalnego poziomu 8 dolarów cena SOL wzrosła o ponad 395%. Na tle tej wiadomości Arthur Hayes zamieścił kilka postów na portalu społecznościowym X (Twitter). „Kupiłem SOL. Wiem, że to bzdura, która w tym momencie jest tylko memem. Ale rośnie… Chodźmy, do cholery!”

Wygląda na to, że Hayes kupił SOL za 46,75 USD. Oczywiście oczekuje, że w nadchodzących tygodniach moneta będzie nadal rosła.

Solana wzrosła o prawie 90% w ciągu ostatnich 30 dni , przy czym najbardziej znaczące tempo wzrostu wynoszące około 36% miało miejsce w ciągu ostatnich siedmiu dni.

W tym samym okresie ether wykazał wzrost jedynie o 11%. Hayes powiedział wcześniej, że „szum wokół ETF-ów Bitcoin” nie ma nic wspólnego z niedawnym 15% wzrostem kursu – inwestorzy kupują BTC z powodu „inflacji w obliczu wojen na całym świecie”.

Comments (No)

Leave a Reply