Darmowe kryptowaluty za rejestrację na giełdzie (2024)

Aby wejść do świata cyfrowych aktywów i kupić swoje pierwsze kryptowaluty, potrzebujesz konta na giełdzie. Na niektórych platformach możesz otrzymać darmowe kryptowaluty jako bonus za rejestrację. Wystarczy, że założysz konto, dokonasz wpłaty, osiągniesz wymagany wolumen itd. W tym artykule zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie giełdy, które oferują darmowe kryptowaluty za rejestrację i być może wykonanie kilku innych prostych czynności. Tak więc, zaczynajmy!

Binance – darmowe kryptowaluty o wartości 100 USD za rejestrację

Binance to największa i najbardziej płynna giełda kryptowalut na świecie. Zdecydowanie warto więc posiadać na niej konto. Platforma oferuje darmowe 100 USD w zniżkach na opłaty handlowe. Chociaż są to jedynie vouchery, zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możemy przeznaczyć na inwestycję w inne aktywa – oznacza to, że poniekąd są to darmowe kryptowaluty za rejestrację. Za co możemy odebrać darmowy bonus Binance?

  • Założenie konta i weryfikacja – nagroda to 20 USD
  • Wpłata 10 USD – nagroda to 30 USD.
  • Pierwsza transakcja warta 10 USD – nagroda to 50 USD.

Warto tutaj zaznaczyć, że aby otrzymać darmowe kryptowaluty za rejestrację na Binance, należy podczas zakładania konta w polu ID polecającego wpisać kod: RC5QTNRL lub zarejestrować się z tego linka. Wówczas otrzymamy też dożywotnią, 20-procentową zniżkę na prowizje giełdowe.

Darmowe kryptowaluty za rejestrację na Binance
Darmowe kryptowaluty za rejestrację na Binance z kodem RC5QTNRL

Bybit – do 30 000 USD za rejestrację

Bybit to kolejna giełda, która oferuje darmowe kryptowaluty jako bonus za rejestrację. Sytuacja wygląda tutaj podobnie jak w przypadku Binance. Podczas zakładania konta musimy jedynie wpisać kod: BONUSVIP. Wówczas nasze opłaty transakcyjne zostaną dożywotnio obniżone o 20%. Alternatywnie możemy też założyć konto klikając w ten link – kod uzupełni się wtedy automatycznie.

Darmowe krypto za rejestrację na bybit
Darmowe krypto za rejestrację na Bybit

Co więcej, wpłacając i handlując na giełdę będziemy mogli odebrać kolejne nagrody, które przedstawiliśmy w poniższej tabeli:

Wpłata (USD)Wolumen (USD)Bonus (USD)
1,0006,000100
20,000200,000300
125,00050,000,0008,800
250,00050,000,00030,000
Darmowe kryptowaluty za rejestrację na Bybit zależą od wolumenu obrotu i wpłaty

Bitget – darmowe krypto od szybko rozwijającej się giełdy

Kolejna giełda, która przyznaje nowym użytkownikom darmowe bitcoiny za rejestrację jest Bitget. Ta platforma skupiająca się na handlu kontraktami futures oraz copy tradingu przygotowała całkiem niezłą ofertę. Podobnie jak w przypadku Binance i Bybit, założenie konta z kodem 65ld4655 lub 2dw7 (lub z tego linku) obniża nasze prowizje giełdowe o 20%. Co więcej, możemy też otrzymać dodatkowe bonusy w postaci voucherów na opłaty – i to całkiem spore:

  • Założenie konta – 3 USD w voucherach na opłaty
  • Przekroczenie 100 000 USD wolumenu futures – 50 USD w voucherach na opłaty
  • Przekroczenie 100 000 USD wolumenu copy tradingu – 50 USD w voucherach na opłaty
  • Przekroczenie 1000 USD wolumenu na rynku spot – 60 USD w voucherach na opłaty
  • Przekroczenie 10 000 USD wolumenu na rynku spot – 50 USD w voucherach na opłaty
krypto bonus za rejestrację

Darmowe kryptowaluty za rejestrację – Podsumowanie

Wiele giełd kryptowalut oferuję darmowe kryptowaluty za rejestrację nowym użytkownikom. Najczęściej nie są to jednak środki, które można od razu wypłacić. Zwykle możemy otrzymać vouchery, które jedynie obniżą nasze opłaty transakcyjne. Wciąż jest to jednak atrakcyjna opcja. Jeżeli planujemy założyć konto na danej platformie, dlaczego by nie odebrać bonusu? W końcu zaoszczędzone na opłatach środki możemy przeznaczyć już na prawdziwą inwestycję.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy giełdy oferują darmowe kryptowaluty za rejestrację?

Tak, niektóre platformy handlowe oferują darmowe krypto za rejestrację. Najczęściej przyznawane są one jednak w formie voucherów na opłaty.

Które giełdy oferują bonus za rejestrację?

Obecnie największe giełdy, które oferują bonusy za rejestrację to: Binance, Bybit, Bitget.

Ile darmowych kryptowalut można zgarnąć za rejestrację na giełdach?

Zazwyczaj jest to kilka dolarów. Niemniej jednak niektóre giełdy oferują wyższe bonusy za rejestrację. Jednocześnie wymagają przy tym większych wpłat i wolumenów – co jest jak najbardziej logiczne.

Comments (No)

Leave a Reply