CoinEx wystawił na aukcję „epickiego” Satoshi

Giełda kryptowalut CoinEx wystawiła na aukcję „epickiego” Satoshi. Klienci Platformy mogą składać oferty na stronie aukcji, która potrwa do 26 kwietnia 2024 roku.

W komunikacie prasowym platformy handlowej stwierdza się, że aby wziąć udział w aukcji, użytkownicy muszą posiadać środki na koncie spot CoinEx. System automatycznie odpisze bitcoiny i zwróci je klientowi, jeśli ktoś zaoferuje wyższą cenę za „epickie” satoshi.

Dzięki temu uczestnicy aukcji będą mogli ponownie składać oferty. Giełda powiadomi wszystkich uczestników aukcji o jej wynikach poprzez oficjalny komunikat na stronie internetowej oraz drogą elektroniczną.

Przypomnijmy, że „epicki” Satoshi to pierwszy Satoshi otrzymany po halvingu pierwszej kryptowaluty. Czwarty halving w sieci Bitcoin miał miejsce 20 kwietnia 2024 r. Blok został wydobyty przez pulę wydobywczą ViaBTC, będącą częścią ekosystemu Grupy ViaBTC wraz z giełdą CoinEx.

Na chwilę obecną aukcja oferuje 2,5 BTC za „epickiego” Satoshi. Wcześniej dyrektor ds. rozwoju cyfrowego Marathon, Adam Swick, powiedział , że górnicy Bitcoina polują na pierwszy blok po nadchodzącym halvingu, który zawiera „epickiego” Satoshi. Jego zdaniem może być wart miliony dolarów.

Comments (No)

Leave a Reply