Binance uruchamia Reality Show Build The Block w Metaverse

Reality Show w Metaverse od Binance

Giełda Binance ogłosiła plany zorganizowania reality show o nazwie Build The Block w wiecie metaverse. Publiczność i panel jurorów zdecydują, który z 12 zespołów programistów Web3 zasługuje na to, by stać się kolejnym dużym projektem w tej dziedzinie.

Start reality show zaplanowano na 12 maja. Nowe odcinki będą dostępne we wtorki i piątki na Binance Live i YouTube.

Jedna z drużyn może zostać wielkim mistrzem, zamieniając swoje marzenie w rzeczywistość. […] W całkowicie wirtualnym świecie […] będą musieli przezwyciężyć chwile wysokiego napięcia i zaimponować, aby znaleźć się na szczycie” – mówi film promocyjny.

Wśród uczestników są: Mind Network, Kryptoskatt, Sandbags Protocol, Wallet Guard, Notebook labs, ZKPass, PiP, The Harvest, Braket Labs, dappOS i jeszcze dwa niezane dotąd projekty.

Inne szczegóły Build The Block nie są znane w chwili pisania tego tekstu.

Przypomnijmy, że na koniec pierwszego kwartału 2023 roku wartość aktywów zarządzanych przez dywizję venture Binance sięgnęła 9 miliardów dolarów .

W listopadzie 2022 roku Binance Labs przeznaczyło 1 miliard dolarów na Fundusz Web3. Od tego czasu struktura zapewniła finansowanie 14 firmom, a około 60 kolejnych kandydatów jest branych pod uwagę.

Comments (No)

Leave a Reply