Fundacja Litecoin nawiązuje współpracę z platformą pożyczkową Cred

Inwestorzy, którzy posiadają Litecoin’y (LTC), czyli szóstą co do wielkości kryptowalutę na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej, mogą teraz zarobić do 10% odsetek od swoich aktywów cyfrowych dzięki nowemu partnerstwu.

Fundacja Litecoin ogłosiła dziś, że współpraca z kalifornijskim kredytodawcą kryptowalut Cred będzie wspierać usługi finansowe, umożliwiając ludziom pożyczanie i wypożyczanie Litecoin. Użytkownicy w 190 krajach, którzy są posiadaczami Litecoin’ów, mogą zarabiać miesięczne odsetki, zastawiając swoje kryptowaluty na okres sześciu miesięcy.

Cred pożycza także inne kryptowaluty, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash i Basic Attention Token, między innymi inwestorom detalicznym i menadżerom finansowym. Cred współpracuje takze z agentami ds. Zabezpieczeń i wiodącymi partnerami powierniczymi, w tym BitGo, Bittrex Enterprise i Lockton, jedną z największych niezależnych firm pośrednictwa ubezpieczeniowego na świecie. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo zasobów cyfrowych swoich klientów.

Charlie Lee, twórca Litecoin i dyrektor zarządzający Fundacją Litecoin, mówi, że partnerstwo strategiczne zapewni bardziej konkurencyjne stawki dla Litecoin.

Klienci będą mieli również możliwość przeniesienia zastawionych aktywów na dodatkowe okresy, otrzymywania płatności odsetkowych w fiat lub kryptowalutach oraz obsługi rachunków bez jakichkolwiek wymagań.

Zródło: https://dailyhodl.com/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.