Jagiellonia Białystok wyda własny token w 2021 roku

Na stronie klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok jagiellonia.pl ogłoszono wydanie Jaga Token. Klub wzoruje się na największych europejskich klubach jak Barcelona, PSG czy Juventus.

Właściciele tokenów będą mieć dostęp do unikalnych usług gwarantujących niezapomniane doświadczenia, jak napisano na klubowej stronie.

    Grudzień to Święta. Święta to magiczny czas pozytywnych zaskoczeń! W swoich działaniach nie mogliśmy zapomnieć o najważniejszej społeczności dla naszego klubu. O Was, kibicach, którzy są z nami na dobre i na złe. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - Jaga Token.

Lubicie nowości? My też! Jaga Token to nowa waluta klubowa, która zacznie funkcjonować w 2021 roku. Jesteśmy pierwszym klubem w Polsce, który wprowadzi Tokeny do swojej działalności. Podobne rozwiązania stosują już największe marki w Europie, takie jak FC Barcelona, Juventus, czy Paris Saint-Germain.

Stawiamy na innowacyjną technologię opartą o blockchain, która da Wam dostęp do unikalnych usług gwarantujących niezapomniane doświadczenia.

Co znajdzie się w pakietach? Już niedługo więcej szczegółów. Wypatrujcie informacji na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych.

źródło: http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci/czytaj,28521,jaga-token-nowa-waluta-klubowa-w-2021-roku.html

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.