FTX zostaje oficjalnym sponsorem MLB

Sam Bankman-Fried, założyciel i dyrektor generalny FTX i Alameda Research, ogłosił w środę nowe partnerstwo.

Giełda kryptograficznych instrumentów pochodnych FTX została oficjalnym sponsorem Major League Baseball, przygotowując grunt pod szersza adpocję zasobów cyfrowych.

W ramach umowy sponsorskiej, która ma trwać co najmniej pięć lat, każdy sędzia Major League otrzyma logo FTX na swoim stroju – napisał w środę na Twitterze założyciel i dyrektor generalny FTX Sam Bankman-Fried. Oczekuje się, że z czasem umowa będzie ewoluować i obejmować współpracę przy projektowaniu wiodących światowych marek.

FTX przeszedł do historii na początku tego roku, stając się pierwszą firmą kryptograficzną, która zabezpieczyła prawa do nazwy dla dużej areny sportowej. Giełda instrumentów pochodnych zawarła 19-letnią umowę z hrabstwem Miami-Dade, aby nazwać domowy stadion Miami Heat FTX Arena.

Marka FTX pojawia się również w innych domenach. Na początku tego miesiąca giełda osiągnęła 210 milionów dolarów kontraktu na powiązanie swojej nazwy z globalną marką e-sportową Team SoloMid. Marka e-sportowa jest teraz określana jako TSM FTX.

Pod względem realnych wolumenów, FTX jest obecnie 15 giełdą kryptowalut na świecie. Według Messari w ciągu ostatnich 24 godzin giełda przetworzyła ponad 344 miliony dolarów.

zródło:cointelegraph

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.