Ben Armstrong: „Trend wzrostowy XRP rozpocznie się za trzy tygodnie”

BitBoy ciągle wierzy w rajd XRP

Kontorwersyjny bloger kryptowalutowy Ben Armstrong zasugerował, że cena monety XRP zacznie rosnąć za około trzy tygodnie i nalegał, aby handlowcy wykorzystali jej obecny kurs. W ciągu miesiąca moneta XRP nie była w stanie pokonać poziomu 0,6 dolara, podczas gdy inne altcoiny, w szczególności SOL, ADA i BNB, wykazały wzrost.

Jednak były gospodarz kanału Bitboy Crypto na YouTube, Ben Armstrong, pozostaje optymistą co do XRP. Bloger jest przekonany, że moneta ta stanie się także pełnoprawnym pretendentem do hossy na rynku kryptowalut, a nawet nakreślił konkretne daty, kiedy możemy spodziewać się trendu wzrostowego na XRP.

Według Armstronga cena XRP zacznie się zmieniać w ciągu najbliższych 3-4 tygodni, więc teraz nadszedł czas, aby inwestorzy „spakowali walizki” i działali: kup XRP, korzystając z obniżonego kursu. Jednakże zachęcające oświadczenia Armstronga dotyczące XRP nie odbiły się echem wśród społeczności.

Wielu wyraziło nawet rozczarowanie, podkreślając, że Armstrong już wcześniej kilkakrotnie formułował podobne przewidywania, ale nigdy się one nie spełniły.

Jak napisał jeden z użytkowników na portalu społecznościowym X, gdyby dostawał jednego dolara za każdy nagłówek zawierający obietnice wzrostu XRP, już dawno zostałby milionerem.

Inni członkowie społeczności Ripple wcale nie są zaniepokojeni obecną brakiem aktywności XRP. Ich zdaniem rozwój XRP jest tylko kwestią czasu.

Wcześniej Armstrong wymienił warunki, które mogą przyczynić się do wzrostu XRP, a jednym z nich jest uruchomienie funduszy giełdowych powiązanych z tym aktywem kryptograficznym.

Niedawno bloger nazwał XRP niekwestionowanym mistrzem hossy na rynku kryptowalut, która może trwać do 2025 roku.

Comments (No)

Leave a Reply