Zespół Runestone projektu Ordinals przeprowadzi airdrop w sieci Bitcoin

Kolejny airdrop tuż za rogiem. Tym razem projekt ordrinals o nazwie Runestone

Twórcy projektu Bitcoin ordinals – Runestone ogłosili dystrybucję tokenów natywnych w sieci Bitcoin. Założyciel protokołu występujący pod pseudonimem Leonidas mówił o kryteriach zrzutów w wywiadzie dla Decrypt.

Adresy ubiegające się o monety muszą zawierać co najmniej trzy ordinalsy.

Możesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do dystrybucji, korzystając z narzędzia giełdy OKX.

Zgodnie z warunkami adres odpowiedni do dystrybucji Runestone musi zawierać ordinalsy w blokach do wysokości 826 600.

Do airdropu zakwalifikowało się już 112 383 portfeli. Według Leonidasa każdy z nich otrzyma po jednym „kamieniu runicznym”.

To zdecentralizowany wysiłek w 100% wolontariacki – w zeszłym miesiącu zaproponowałem pomysł zorganizowania ogromnej zbiórki, aby nagrodzić pionierów społeczności Ordinals. Nie ma podziału zespołów, żadnej organizacji, żadnego narzędzia ani planu działania” – powiedział.

Deweloper zauważył, że ponad dziesięć różnych firm w ekosystemie ordinalsów przekazało fundusze i zasoby techniczne na realizację zrzutu.

Według Whales Market minimalna cena przedsprzedażowa Runestone wynosi 545 dolarów.

Leonidas podkreślił, że nazwa projektu łączy go ze standardem NFT – Runes, zaproponowanym przez autora protokołu Ordinals pod pseudonimem Rodarmor.

Runestone jest częścią tego ekosystemu, ale nie jest jeszcze symbolem, zauważył deweloper. Uruchomienie sieci głównej i monety planowane jest po halvingu.

Runestone to projekt poprzedzający Runes, w którym ordinals otrzymany podczas airdropu zostaje zamieniony na token protokołu po jego uruchomieniu osiem tygodni później” – wyjaśnił Leonidas.

Comments (No)

Leave a Reply