Polski złoty i szwedzka korona na Binance

Binance dodał obsługę walut PLN oraz SEK poprzez bramkę płatności.

Użytkownicy Binance będą mogli teraz wiązać swoje karty Visa, aby kupować BTC, ETH, BNB i XRP za pomocą złotówek (PLN) i koron (SEK).

Binance wyjaśniło, że PLN i SEK odnoszą się do walut fiducjarnych Polski i Szwecji i nie reprezentują żadnych innych walut cyfrowych. Ponadto Binance wyjaśnił, że użytkownicy będą mogli sfinalizować zakupy w kryptowalutach w niecałą minutę, bez konieczności dokonywania wpłat na swoje konta.

Wsparcie dla wiążących kart Visa zostało dodane przez Binance do jego platformy zaledwie 12 dni temu, a obsługa karty Mastercard i możliwość zakupu dodatkowych kryptowalut zostanie prawdopodobnie dodana w przyszłości.

Ogłoszenie Binance zostało opublikowane niecałe dwa tygodnie po tym, jak giełda na Malcie ogłosiła wsparcie dla tureckiej bramy Lira na giełdzie, co umożliwia teraz użytkownikom w Turcji kupowanie ETH, XRP i USDT za pomocą krajowej waluty fiat.

Binance dostał także zielone światło na otrzymanie zgody  przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy Jork (NYDFS) na swoją własną walutę amerykańską BUSD (stablecoin).

Żródło: https://eng.ambcrypto.com/

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.