Zespól Arbitrum przywrócił sieć po awarii

Arbitrum ponownie ma problemy z siecią

W piątek 15 grudnia sieć Arbitrum One nie działała od 16:29 do 17:57 ze względu na znaczny wzrost ruchu w sieci. W chwili pisania tego tekstu sieć działa bez zakłóceń.

Sekwencer Arbitrum One jest gotowy do pracy po tymczasowej przerwie w działaniu, która rozpoczęła się o 10:29 EST i została wznowiona o 11:57 EST.

Zespół aktywnie bada, ale możemy potwierdzić, że utrzymujący się wzrost liczby napisów spowodował, że sekwencer przestał przekazywać transakcje…

Zespół aktywnie bada ten incydent, ale możemy potwierdzić, że utrzymujący się wzrost liczby wpisów spowodował, że sekwencer przestał przesyłać transakcje zgodnie z oczekiwaniami” – stwierdzono w projekcie.

Twórcy Arbitrum obiecali ujawnić szczegóły tego, co wydarzyło się w nadchodzących dniach.

Chcielibyśmy podziękować społeczności za cierpliwość i zrozumienie podczas badania tej kwestii.

Ceny gazu na platformie Arbitrum One ustabilizowały się, a działanie wróciło do normy.

Nadal zbieramy więcej informacji i pełną sekcję zwłok przeprowadzimy w nadchodzącym…

Dziękujemy społeczności za cierpliwość i zrozumienie podczas tego dochodzenia. Ceny gazu w Arbitrum One ustabilizowały się, a działalność operacyjna wróciła do normy. Nadal zbieramy informacje” – dodał zespół.

Incydent skomentował współzałożyciel i dyrektor techniczny stojącej za Arbitrum firmy Offchain Labs, Harry Kalodner.

Dziś był trudny dzień. Wyciągnięto wiele wniosków i włożono wiele pracy, aby Arbitrum był w stanie zapewnić wysoką jakość, której ludzie słusznie oczekują. Web3-rozwój jest trudny, ale razem budujemy lepszą przyszłość” – napisał.

Przypomnijmy, że w czerwcu błąd w mechanizmie sekwencera Arbitrum doprowadził do krótkiej przerwy w realizacji pakietów transakcyjnych na Ethereum.< /span>

W październiku Offchain Labs otworzyło możliwość uruchamiania sieci L3 w oparciu o sieć główną.

Comments (No)

Leave a Reply