Gra Gods Unchained pojawiła się w Epic Games Store

Gods Unchained w Epic Games Store

Kolekcjonerska gra karciana Gods Unchained oparta na technologii blockchain została dodana do Epic Games Store.

Producent wykonawczy projektu, Daniel Paez, powiedział, że posunięcie to oznacza rozszerzenie gier Web3 na bardziej mainstreamową publiczność.

Twórcą gry jest platforma Immutable. W marcu 2023 roku firma zebrała 200 milionów dolarów przy wycenie 2,5 miliarda dolarów.

Gods Unchained to jedna z niewielu gier blockchain, która jest częścią większej, dobrze finansowanej firmy. Jesteśmy obecnie w punkcie zwrotnym projektu, a najbliższe sześć miesięcy zapowiada się na jedno z najbardziej ekscytujących w naszej długiej historii” – powiedział Paez.

Według niego zespół gry tworzy obecnie wewnętrzne mechanizmy zarządzania, a także pracuje nad ewentualnymi zmianami modelu ekonomicznego.

Według The Block między 11 a 18 czerwca Gods Unchained stanowiło 92% wolumenu transakcji NFT poza rynkiem gier blockchain Ethereum.

Przypomnijmy, że w marcu firma Immutable nawiązała współpracę z firmą Polygon w celu przyspieszenia rozwoju i wdrażania gier Web3. W ramach umowy firma zamierza wykorzystać technologię zero-knowledge-proof.

Comments (No)

Leave a Reply