PancakeSwap uruchamia grę Play-to-Earn

Pancake Swap z własną grą Play-to-Earn

Zdecentralizowana giełda kryptowalut PancakeSwap ogłosiła uruchomienie własnej gry kryptograficznej o nazwie Pancake Protectors.

Zgodnie z zapowiedzią gracze będą mogli otrzymać unikalne NFT i nagrody w natywnym tokenie CAKE. Wiadomo, że nowy projekt planuje przyciągnąć wszystkich fanów zdecentralizowanych gier wideo do ekscytującej rozgrywki z fikcyjnymi postaciami, walk PvP o wieże, turniejów i tym podobnych.

Jeśli chodzi o projekt techniczny, jest zbudowany na zaawansowanym protokole PvP firmy GameFi, Mobox. Posiadacze tokenów CAKE mogą otrzymać herosów – specjalne jednostki zwiększające cechy graczy. Ponadto w grze wykorzystano dwa rodzaje NFT o unikalnych zdolnościach: Pancake Bunnies oraz drużyny, które można wykorzystać do wzmocnienia zdolności bohaterów.

Gra jest obecnie dostępna w wersji beta online. Najlepsi uczestnicy Areny mogą podzielić się dodatkową pulą nagród w wysokości 10 000 CAKE. Ponadto wszyscy użytkownicy Pancake Protectors mogą odbierać swoje nagrody w loteriach, losowaniach nagród i tym podobnych. Więcej o grze można przeczytać na oficjalnej stronie firmy.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.