Robinhood stał się piątym co do wielkości posiadaczem Ethereum

Po informacjach o topowym portfelu BTC, okazuje się, że Robinhood stał się także piątym co do wielkości posiadaczem Ethereum

Firma brokerska Robinhood stała się piątym co do wielkości właścicielem kryptowaluty ETH. Świadczą o tym dane platformy analitycznej Arkham Intelligence. Firma ma obecnie w portfelu Ether o wartości 2,5 miliarda dolarów.

Firma udostępniła na swojej platformie inwestycje w kryptowaluty w 2021 roku. Jednak najnowszy raport o zarobkach pokazuje, że przychody z handlu kryptowalutami w drugim kwartale spadły o 7 milionów dolarów do 31 milionów dolarów.

Robinhood ma ponad 10,8 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie.

Robinhood ogłosił w tym tygodniu, że zapewnia wsparcie dla BTC i DOGE. „Uruchomiliśmy obsługę przechowywania, wysyłania i odbierania bitcoinów i Dogecoinów dla wszystkich użytkowników, a także zapewniamy wymianę w aplikacji w sieci Ethereum” – ogłosili przedstawiciele firmy.

Arkham stwierdziło wcześniej, że Robinhood posiada 118 300 BTC, co stanowi ponad 3 miliardy dolarów według aktualnego kursu tego aktywa.

Niedawno okazało się, że Robinhood Markets zakończył współpracę z animatorem rynku Jump Trading z siedzibą w Chicago i wycofuje się z rynku amerykańskiego ze względu na wzmożoną kontrolę regulacyjną.

Comments (No)

Leave a Reply