Ripple złożył wniosek o licencję w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Ripple rozszerza obecność w Europie

Ripple, który nadal określa Stany Zjednoczone jako swoje globalne centrum, zamierza „kontynuować wykładniczy wzrost”, rozszerzając swoją obecność w Wielkiej Brytanii i reszcie Europy.

Dyrektor zarządzający Ripple Europe, Sendi Young, powiedziała, że ​​firma złożyła wniosek do brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (FCA) o rejestrację jako dostawca usług związanych z wirtualnymi aktywami. Jednocześnie został złożony wniosek o udzielenie licencji dla instytucji płatniczej w Irlandii.

Jesteśmy w trakcie ubiegania się o rejestrację w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wszystko to jest ogromną inwestycją, której celem jest dalszy wykładniczy wzrost w regionie” – powiedział Yang.

Szef europejskiego biura Ripple odmówił komentarza na temat przyszłych planów ekspansji Ripple w Wielkiej Brytanii i Europie, ale potwierdził, że firma nadal zwiększa zatrudnienie i zatrudnia pracowników. W ciągu ostatnich 18 miesięcy liczba pracowników Ripple w Wielkiej Brytanii i Europie wzrosła o około 75%, obecnie w biurach w Londynie, Dublinie i Reykjaviku pracuje ponad 100 pracowników.

Comments (No)

Leave a Reply