BitBay zmienia operatora płatności. Zmiana sposobu obsługi wpłat i wypłat walut FIAT

Z uwagi na brak porozumienia pomiędzy BOŚ bankiem a obsługującym nas operatorem płatności, jesteśmy zmuszeni do zmiany sposobu obsługi wpłat i wypłat w walutach fiat. Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, jesteśmy przygotowani na taką sytuację. Rachunki są już przygotowane. W ciągu następnych dni dokonamy przełączenia systemu i udostępnienia nowych numerów rachunków dla naszych użytkowników.

Przedstawiona sytuacja nie ma wypływu na naszą płynność. Środki naszych klientów trzymane są na niezależnych rachunkach bankowych. Zlecone do dzisiaj do godziny 13:00 wypłaty w walutach fiat zostały wykonane. Przesłane do nas wpłaty, które nie zostana zaksięgowane dzisiaj zostaną odbite i zwrócone na konta nadawców.

Bez zmian dostępne są inne metody wpłat i wypłat, w tym:

przelewy kryptowalut,
wpłaty i wypłaty na poczcie,
wypłaty w bankomatach.
Zdajemy sobie sprawę, że taka sytuacja powoduje niedogodności dla naszych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy o zniesieniu opłat za wpłaty i wypłaty na poczcie oraz wypłaty w bankomatach. Będą one dostępne za darmo od piątku do czasu wznowienia przelewów bankowych.

Zlecone wypłaty fiat zostaną zrealizowane natychmiast po odzyskaniu możliwości realizacji przelewów bankowych.

Dołożymy wszelkich starań, aby przerwa w dostępie do przelewów bankowy była jak najkrótsza i jak najmniej uciążliwa dla naszych użytkowników. O procesie udostępnienia nowych numerów rachunków bankowych i uruchomieniu wypłat przez operatora alternatywnego będziemy informować wraz z postępem prac. Prosimy o Waszą wyrozumiałość.

Na koniec chcielibyśmy wyrazić nasz głęboki żal z powodu zaistniałej sytuacji. Jako firma od wielu lat obsługująca polskich klientów i współpracująca z instytucjami państwowymi jesteśmy rozczarowani sposobem traktowania nie tylko nas, ale przede wszystkim społeczności kryptowalut w Polsce. Blockchain i kryptowaluty to ogromna rewolucja technologiczna, która jako kolejna ominie nasz kraj i trwale zrazi do niego rodzimych specjalistów z tej branży”.

https://bitbay.net/pl/aktualnosci/zmiana-sposobu-obslugi-wplat-i-wyplat-walut-fiat

Comments (No)

Leave a Reply