Raoul Pal: „Teraz jest czas na inwestowanie w bitcoiny”

Kupuj Bitcoiny teraz

Prezes Real Vision, były top manager Goldman Sachs, uważa, że ​​inwestorzy nie powinni tracić więcej czasu, że nadszedł czas, aby zaczęli kupować bitcoiny i inne kryptowaluty.

Raoul Pal nagrał wideo, w którym ogłosił, że czynniki makroekonomiczne sprzyjają zakupowi BTC i altcoinów. Biznesmen spodziewa się, że wkrótce rozpocznie się masowy wzrost udziałów innowacyjnych spółek, zwłaszcza tych pracujących z AI, a także aktywów kryptograficznych. Ułatwi to napływ płynności na rynki, który zapewni Rezerwie Federalnej USA ożywienie gospodarki.

Ten napływ płynności historycznie napędzał ceny kryptowalut. Dlatego zapytany, kiedy jest najlepszy czas na wejście na rynek zasobów cyfrowych, Pal odpowiedział: „W tej chwili”. „Jesteśmy u progu rewolucji technologicznej, w której maszyny przejmą większą władzę na świecie.

Bank centralny będzie drukował coraz więcej pieniędzy, ponieważ jest to jedyna odpowiedź na podnoszenie stóp procentowych. Zasobem, który najlepiej radzi sobie w tym środowisku, są kryptowaluty i akcje technologiczne. Złoto również powinno się dobrze prezentować, ale uważam, że kryptowaluty i akcje to najlepsza strategia inwestycyjna” – wyjaśnił swoje stanowisko Raul Pal.

Comments (No)

Leave a Reply

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.