Nowy raport Tether o stanie rezerwy USDT

Nowy raport nt zabezpieczenia USDT

Tether w czwartek, 24 sierpnia zaktualizował raport na temat stanu rezerw zapewniających płynność stablecoinowi USDT. Według opublikowanych danych łączne aktywa firmy przekraczają 86,1 miliarda dolarów, a pasywa – 82,8 miliarda dolarów.

Według danych, Tether posiada poduszkę płynnościową w wysokości 3,3 miliarda dolarów, a stablecoin USDT jest w ponad 100% wspierany przez własne rezerwy firmy.

W ramach naszego zaangażowania na rzecz przejrzystości i zaufania użytkowników Tether Holdings i jego akcjonariusze przeznaczają kapitał na rezerwy, które są weryfikowane co kwartał„.

Ta poduszka płynności przekracza całkowitą kapitalizację rynkową stabilnych monet Tether (USDT, EURT, CNHT i MXNT), co zapewnia dodatkową stabilność ekosystemu i pewność naszym posiadaczom aktywów.

Według nowego raportu Tether wśród 15 ekosystemów blockchain, w których dostępna jest moneta typu stablecoin USDT, Tron przoduje pod względem dozwolonych aktywów z 42,8 miliardami dolarów, a za nimi plasują się Ethereum i Solana z odpowiednio 39 miliardami dolarów i 1,88 miliardami dolarów.

17 sierpnia Tether ogłosił, że zaprzestanie emisji nowych aktywów w sieciach Kusama, Bitcoin Cash SLP i Omni ze względu na niski popyt ze strony użytkowników. Jest to pierwsza emisja aktywa w sieci Omni, dlatego firma umożliwia rewizję decyzji, jeśli sieć wykaże wzrost aktywności. Likwidacja aktywów we wszystkich trzech łańcuchach bloków będzie nadal możliwe w nadchodzącym roku.

Comments (No)

Leave a Reply