Nike prowadzi kampanię butów Airphoria NFT w Fortnite

Nike znowu w NFT

Amerykańska korporacja Nike, znana z produkcji obuwia sportowego, wyrusza na nowe terytorium, prezentując swoje najnowsze obuwie Airphoria jako NFT (non-fungible tokens) w popularnej grze Fortnite. Teaser nadchodzącej kampanii sugeruje, że gracze będą mieli okazję brać udział w wyjątkowej „łowach na sneakersy”.

Airphoria NFT: Unikalne doświadczenie dla graczy Fortnite

Nike Airphoria NFT to unikalny projekt, który łączy miłość do butów sportowych z rosnącym entuzjazmem dla tokenów niemożliwych do zamiany, czyli NFT. Gracze Fortnite będą mogli odkrywać, polować i potencjalnie zdobywać te cyfrowe buty podczas swojej przygody w grze.

Nike i jej wejście w metawersum

Decyzja Nike o wprowadzeniu butów Airphoria jako NFT i umieszczeniu ich w Fortnite to kolejny krok firmy w kierunku rozwoju w cyfrowym metawersum. To także potwierdzenie rosnącej roli technologii blockchain i NFT w przemyśle mody i rozrywki.

Oczekiwanie na szczegóły kampanii

Szczegóły dotyczące tego, jak gracze będą mogli zdobyć Nike Airphoria NFT w Fortnite, nadal pozostają tajemnicą. Jest jednak pewne, że ten kreatywny krok może przyciągnąć zarówno fanów gry, jak i miłośników sneakersów.

Podsumowanie

Nike dąży do innowacji, wprowadzając swoje najnowsze obuwie Airphoria jako NFT do Fortnite. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność NFT i metawersum, kreatywny krok Nike może przyciągnąć nowe grupy odbiorców i zainteresować ich swoją marką.

Comments (No)

Leave a Reply