Michaël van de Poppe przewiduje gwałtowny wzrost Fantom

Popularny holenderski analityk Michaël van de Poppe uważa, że Fantom, konkurent Ethereum, przygotowuje się obecnie do gwałtownego wzrosty. Van de Poppe podzielił się tymi oczekiwaniami ze swoimi ponad 659 000 obserwujących na Twitterze. Według analityka pokaz fajerwerków może rozpocząć się, gdy tylko token przekroczy opór na poziomie 0,33 USD za sztukę.

Eksplozja ceny o 25 procent

Jeśli Fantom zdoła obronić cenę 0,30 USD, popularny altcoin może osiągnąć cenę 0,40 USD, według Van de Poppe. Oznaczałoby to wzrost o około 25 procent w stosunku do obecnego kursu.

Biorąc pod uwagę wykres analityka, spodziewa się on wzrostu w ciągu kilku dni około dziesiątego lipca lub wkrótce potem. Minie więc około tygodnia, zanim będziemy mogli stwierdzić, czy Van de Poppe ma rację w swojej analizie.

Pierwszym poważnym oporem dla Fantom jest cena 0,33 USD. Projekt musi jeszcze pokonać ten opór, zanim osiągnie cenę 0,40 USD, którą Van de Poppe przewiduje w swojej analizie.

Czym jest Fantom?

Fantom to projekt, który koncentruje się na zdecentralizowanych aplikacjach, co czyni go podobnym do, powiedzmy, Ethereum lub Cardano. Jest to ekosystem technologii i narzędzi, który umożliwia tworzenie aplikacji wykorzystujących smart kontrakty.

Sama platforma została zaprojektowana tak, aby inteligentne kontrakty były tak szybkie i tanie, jak to tylko możliwe. W końcu tylko wtedy zdecentralizowane aplikacje mogą dotrzeć do głównego nurtu. Skalowanie aplikacji blockchain od lat postrzegane jest w branży jako święty Graal.

Firma Fantom została założona w 2018 roku przez Ahn Byung Ik, południowokoreańskiego informatyka. Niewiele później, w lutym 2019 r., opuścił on projekt. Od tego czasu za sterami projektu stoi Fantom Foundation, spółka zarejestrowana na Kajmanach.

Fundacja Fantom składa się z zespołu 28 inżynierów, naukowców, badaczy, projektantów i przedsiębiorców. Wszyscy oni współpracują ze sobą w celu przekształcenia Fantom w wiodącą w branży platformę inteligentnych kontraktów.

Comments (No)

Leave a Reply