Karty płatnicze Binance VISA będą działały tylko do 20.12.23r.

Binance przestaje wspierać karty płatnicze Binance Card VISA

Giełda kryptowalut Binance powiadomiła klientów, że od grudnia 2023 roku zaprzestanie wydawania i obsługi karty debetowej Binance VISA.

Powodem tej decyzji było zamknięcie UAB Finansinės paslaugos Contis, litewskiego oddziału brytyjskiego operatora płatności elektronicznych Contis Financial Services. Od 20 grudnia spółka UAB Finansinės paslaugos Contis nie będzie już mogła wspierać programu wydawania i obsługi kart debetowych w ramach programu Binance Card VISA.

„Karta Binance VISA nie będzie obsługiwana od 20 grudnia 2023 r. Ograniczenia dotkną nie więcej niż 1% naszych użytkowników. Konta giełdowe posiadaczy kart debetowych Binance VISA będą nadal działać normalnie” – powiedział przedstawiciel giełdy.

W e-mailu użytkownicy proszeni są o samodzielne zniszczenie swojej karty debetowej VISA i przejście na Binance Pay, bezdotykową i bezpieczną usługę płatności w kryptowalutach.

Program kart debetowych Binance VISA został uruchomiony w 2020 roku. Użytkownikom zaoferowano dostęp do portfela kryptowalut powiązanego z kartą debetową VISA i automatyczną konwersję aktywów kryptograficznych na pieniądze fiducjarne.

Comments (No)

Leave a Reply