Marvel wyda kolekcję NFT z postaciami z komiksów i filmów

Marvel wypuści na rynek VeVe kolekcję NFT.

Pierwszymi NFT będą figurki Spider-Mana w cenie od 40 do 400 USD. Marvel i VeVe ogłosili na Twitterze, że pięć Spider-Manów NFT będzie pierwszymi niewymiennymi tokenami w kolekcji. Trafią do sprzedaży 7 sierpnia. Koszt cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich będzie wynosić od 40 do 400 USD za sztukę. Jednocześnie im droższy żeton kolekcji, tym mniejszy jest jego nakład. Na przykład „zwykła” figurka Amazing Spider-Man NFT będzie dostępna dla 32 000 klientów, podczas gdy „super rzadka” figurka Ultimate Animated Spider-Man NFT będzie ograniczona do 1000 sztuk.

Podobnie jak wiele przedmiotów kolekcjonerskich sprzedawanych na rynku VeVe, NFT Spider-Mana to trójwymiarowe „cyfrowe figurki”, które można oglądać pod każdym kątem i wyświetlać w konfigurowalnych wirtualnych salonach. Spider-Man NFT będzie pierwszym w kolekcji. Jeszcze w tym miesiącu VeVe wystawi pięć okładek Marvel Comics #1 , oryginalnego komiksu firmy z 1939 roku, na sprzedaż w NFT. Następnie seria NFT z Captain America zostanie wydana w cenie 13 USD za sztukę.

Coraz więcej dużych firm wchodzi na rynek NFT. W tym tygodniu producent dóbr luksusowych LVMH uruchomił aplikację do gier z niewymiennymi tokenami. Brytyjska marka modowa Burberry również wypuściła kolekcję NFT.

foto: twitter

Comments (No)

Leave a Reply