Sei Network (SEI) – Co to? Jak i gdzie kupić?

Wczoraj swoją premierę miało Sei Network (SEI) – wysokowydajny i długo oczekiwany blockchain warstwy 1 zbudowany na blockchainie Cosmos SDK. W tym artykule po krótce sprawdzimy czym jest ta sieć, jakie problemy stara się rozwiązać oraz wyjaśnimy krok po kroku jak i gdzie kupić SEI. Tak więc, zaczynajmy!

Co to jest Sei Network (SEI)?

Pomysł na projekt pojawił się w 2018 roku. Wówczas to założyciele Sei dostrzegli potrzebę stworzenia zdecentralizowanego systemu finansowego, który zapewniałby szybkie i bezpieczne transakcje, a także dawał użytkownikom dostęp do nowych narzędzi finansowych. Projekt wykorzystuje własny protokół i dostarcza różne usługi finansowe, w tym pożyczki, ubezpieczenia i inwestycje.

Według informacji od Crunchbase, firma Sei Labs zebrała 35 milionów dolarów podczas dwóch rund inwestycyjnych. Inwestorami były fundusze kryptowalutowe, takie jak Jump Crypto, OKX Exchange, MH Ventures, Bixin Ventures, No Limit Holdings i 10 innych dużych firm. Najnowsza runda finansowania projektu została zamknięta 11 kwietnia 2023 roku. Sei Labs wyceniono wówczas na 800 milionów dolarów.

Jak działa Sei Network?

Sei jest zbudowany na Cosmos SDK, który jest środowiskiem do tworzenia własnych sieci kryptowalut w ekosystemie blockchaina Cosmos (ATOM). Jego funkcjonalności pozwalają każdemu zbudować własny blockchain, projekt DeFi i aplikację przy użyciu otwartej dokumentacji i publicznego kodu w bibliotekach. Oto niektóre cechy technologiczne Sei blockchain:

  • Własny algorytm konsensusu Proof-of-Stake (PoS) oparty na dowodzie własności i walidacji transakcji poprzez staking tokenów.
  • Trójwarstwowa architektura, w tym warstwa klienta, warstwa usług i warstwa platformy blockchain.
  • Wysoka wydajność. Sieć jest w stanie przetwarzać do 20 000 transakcji na sekundę.
  • Wbudowane wsparcie dla smart kontraktów napisanych w językach programowania Rust i Solidity.

Jak i gdzie kupić Sei?

Jak i gdzie kupić Sei? Jeżeli zrobiłeś odpowiedni research i podjąłeś decyzję o inwestycji w Sei, oto giełdy, na których możesz zakupić ten token:

My w naszym przykładzie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu SEI na giełdzie Binance. Niemniej jednak będzie on wyglądał podobnie w przypadku każdej innej wymienionej powyżej platformy. Tak więc, jak kupić Sei na Binance? Oto instrukcja krok po kroku!

Krok 1: Wejdź na www.binance.com i załóż konto. Następnie je zweryfikuj. Pamiętaj, aby odebrać bonus za rejestrację Binance. Jeżeli nie do końca jesteś pewny czy Binance to dobra platforma, sprawdź też nasz artykuł Binance opinie.

jak kupic sei na binance

Krok 2: Wpłać środki na Binance, a następnie przejdź do Handluj -> Spot. Po prawej stronie w wyszukiwarce wpisz SEI i wybierz interesującą Cię parę.

jak i gdzie kupic sei

Krok 3: Wybierz rodzaj zlecenia, wpisz ilość SEI, które chcesz kupić i sfinalizuj transakcję klikając zielony przycisk Kup SEI.

zakup sei na binance

I to właściwie tyle! Wiesz już jak i gdzie kupić token Sei Network!

Comments (No)

Leave a Reply